Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zaspao sam posle prvog seta iznerviran.. Ipak dobro prodje :)

 

A dobio ludak i dublu. U polufinalu igraju protiv Nestora koji je dobio Zimonjića.

 

Ana :(

Link to comment

Zaspao sam posle prvog seta iznerviran.. Ipak dobro prodje :)

 

A dobio ludak i dublu. U polufinalu igraju protiv Nestora koji je dobio Zimonjića.

 

Ana :(

 

Ana je odigrala jedan od onih meceva kada igra protiv mladje teniserke, ali dok ga gledas cini ti se kao da je ona skoro 10 godina mladja od protivnice.   

 

Nishikori je demontirao Nadala, ako ostane zdrav, sa igrom od juce je najveca pretnja Djokovicu na betonu.

Link to comment

Kako Novaku kvalitetno shishte jajca za ovaj turnir. Ako ga na kraju osvoji, a najverovatnije hoce, to ce biti turnir koji je osvojio sa najvecom kurcoboljom otkad je poceo da igra tenis. Jos protiv Sardija u polufinalu. :lolol:

Link to comment

Baš mi je jutros palo na pamet kako mu je vjerovatno jedini cilj na ovom turniru da pokuša nekako da vrati samopouzdanje Tipsareviću.

 

Nišikori je zaista igrao odlično, mislim da je najzad došao u formu u kojoj je bio prošle godine u ovo vrijeme.

Link to comment

Haha Šardi u polufinalu,verovatno se i Novak smeje.Skor  pobedama 9-0 u setovima 22-0 za Djokovića.Osvojiće ovaj turnir nesrećnim slučajem i ako možda nije želeo.Ne može ljudski  ni da tankuje.

Link to comment

Haha Šardi u polufinalu,verovatno se i Novak smeje.Skor  pobedama 9-0 u setovima 22-0 za Djokovića.Osvojiće ovaj turnir nesrećnim slučajem i ako možda nije želeo.Ne može ljudski  ni da tankuje.

 

Koliki je nagradni fond? Čovek će iz jbne dosade da uzme par stotina hiljada tisuća. :(

Link to comment

Koliki je nagradni fond? Čovek će iz jbne dosade da uzme par stotina hiljada tisuća. :(

 

685.000 $ pobednik, 336.000 $ finalista i 169.100$ polufinalisti.

Link to comment

Znaci cincinnati opet otpada, nema sanse da tamo bude ovakvih lezhernih ispada Nadala, Wawe& co. Uzgred i Fed cedigra.. (?)

 

Videćemo, ima prilično dobar žreb.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...