Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam gledao treci set, zasto se povukao Vavrinka? Jezivo je iritantan Kirios, od frizure i rukava, preko monologa izmedju poena, gundjanja, radovanja pa sve do ovakvih stvari. U prvom setu je u jednom momentu Vavrinka imitirao njegovo radovanje, definitivno ga je izbacio iz takta.

Link to comment

Sad vidim da je i Berdih izgubio. Novak do finala može da igra samo sa Isnerom od nosilaca i to tek u polufinalu. I to je Isner poslednji 16. nosilac.. Kako otvaranje žreba :D

Link to comment

Nadam se da ga je Stanimal u svlačionici polomio ko pizdu. Kaže da su se videli u istoj iako je ovaj pokušao da ga izbegne ali da sve "ostaje u svlačionici". 

 

Link to comment

Nadam se da ga je Stanimal u svlačionici polomio ko pizdu. Kaže da su se videli u istoj iako je ovaj pokušao da ga izbegne ali da sve "ostaje u svlačionici". 

 

 

 

I ja sam pomislio da ga je ovaj nabo bar jednom kad sam to pročitao.

 

Izgleda da je to rekao u jednom od svojih "praznjenja" izmedju poena, okrenut ledjima Vavrinki koji ga nije cuo, ali tako da ga je mikrofon uhvatio. Ja sam dobar deo prvog seta razmisljao koliko je Sten trpeljiv covek kada jos uvek nije prisao momku i zalepio mu par samara.

 

edit: Koliko bi trebalo poena da uzme Djokovic u dublu da bi se kvalifikovao za Rio?

Edited by reg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...