Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

I Đoković je prošao kroz fjučers. Gledao sam ga mislim u leto 2003 na Zvezdi. Video se iz aviona talenat.

Fjučersi su glupost da igraju stariji od 21 godine.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa mnogo je 3 velika turnira u samo 5 nedelja. Možda je to bolje i za Novaka. U sezoni šljake imao je mnogo više vremena, pa je preskočio Madrid.

 

A Jelena igra neki celendzer u Kini. Svašta.

Link to comment

Mada realno mislim da njemu nije neki problem da istambura sva tri (severno)američka betonca... Zaboravih to da dodam na kraju prošle poruke, prerano pritisnuh trouglić :D

 

sent...using...

Link to comment

Uzeo Rafa Hamburg... (tačnije Fonjini mu poklonio na tacni svojom ludom glavom).

Radovanje i samoloženje na kraju zajebalo i Đokovića kad bi uzeo Roland Garros [emoji38]ol:

 

Jeste bilo zajebano, jeste bila muškog udaranja i žestoke borbe u kojoj je oba seta Fabio izgubio "na glavu"... ali Rafa ga malo pretera na kraju :D

 

sent...using...

Link to comment

Fonjini dokazao kolika je budaletina (ponovo)

 

Pogotovo, što se tokom pauze između gemova, pred sam kraj, posvađao sa Nadalom. Možda se i nije posvađao, možda su se samo nešto raspravljali, Pralica je rekao da su pričali na španskom. 

 

A Nadal se verovatno radovao toliko, zato što je ovo , valjda, poslednji turnir na šljaci, pred sezonu betona, koja traje do kraja godine.

Link to comment

 

Danijeleu Braćaliju i Potitu Staraćeu zauvek je zabranjeno profesionalno bavljenje tenisom.

Italijanska federacija sprovela je sopstvenu istragu, pošto su sudske vlasti u Kremoni presrele telefonske i internet razgovore Braćalija i Staraćea.

Njih dvojica su takođe, suočena sa optužbom za kriminalno udruživanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...