Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam sto je uopšte i igrao. A najčudniji mi je Ferer. Jedini je uz Novaka preskočio prethodne dve nedelje, A onda igra sad u Notingemu. Verovatno ide logikom da nema šta da traži na travi, pa igra samo turnir koji niko drugo ne igra.

Link to comment

 A najčudniji mi je Ferer. Jedini je uz Novaka preskočio prethodne dve nedelje, A onda igra sad u Notingemu. Verovatno ide logikom da nema šta da traži na travi, pa igra samo turnir koji niko drugo ne igra.

I puko prvo kolo od Bagdatisa 2:0 :lol: Ne znam da nije mozda povredjen.

Link to comment

Samo to sto je jedini iz top20 imao takvu taktiku. Legitimno naravno, samo mi bilo zanimljivo videti ga na ovom turniru u nedelji pred W. A i sta pisati o turniru nego o prvom nosiocu :)

Link to comment

Đere izgubio od Delbonisa (82. na atp listi) sa 7:6, 6:3, u četvrtfinalu Milana, ali bio je potpuno ravnopravan u suštini. Prilično me raduje kako izgleda.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Meni se sviđa što je Novak dobio Kolšajbera za protivnika. Unazd nekoliko slemova, on praktično do polufinala ne igra sa ozbiljnim protivnikom, koji može da ga natera da igra punom snagom. 

Link to comment

Promenio se tenis u tih 10 godina, stariji igrači su u prednosti više nego ikad. A i ne možemo gledati druge tenisere po Novaku. On je izuzetak našeg tenisa, jbga.

 

Djere ako nastavi ovako možda može da dobaci do Viktora ili Tipse što bi bilo odlično.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...