Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg, koja je faca... meni crkla sbb mreža na poslu i nisam do sad znao šta se dešava :isuse:

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Link to comment

Gledao ja ceo mec, klasican njen psihicki raspad koji sam nesto malo i naplatio :D Ocajno je odigrala kraj iako joj se nudila ova Portugalka vise puta.

Link to comment

Vica verovatno obezbedio mesto u top 24 nosioica na Wimbledonu :)

 

Trenutno je 23. na Wim listi, sanse da ga prestignu imaju Karlovic koji treba da dogura u Halleu dalje nego Viktor u Queensu, dok Verdascu vec treba neka jaca matematika a igra sutra sa Murrayem. Seppi i Muller mogu da ga prestignu samo ako osvoje turnire...

 

A ako sutra dobije Cilica, verovatno je i matematicki u 24...

 

Ovo je bitno jer u trecem kolu onda ne moze dobiti top 8 nosioca... doduse, znajuci njegovu srecu, eto mu ga Nadal u trecem kolu :lol:

 

EDIT: zaboravih GG Lopeza koji vodi upravo protiv Dolgopolova... sranje... valjda ce da ispadne u sledecem ako dobije veceras :D

Edited by freakns
Link to comment

Kod određivanje nosilaca u Vimbldonu u obzir se uzimaju i rezultati na travi u poslednjih par godina. Mislim da bi Kirjos mogao biti ispred Troickog.

Link to comment

Jelena klasično gubi set od Kerber. Do 4:4 sve super izjednačeno, Jelena čak imala i neke silne brejk lopte. I onda, raspadne se na svoj servis i proda set u 2 minuta. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...