Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

bravo Vico!

 

vratio break u trecem, imao Cilic 4-2... realno, Cilic je igrao uzasno, Viktor je servirao a ostalo cekao Cilica da pogresi. i vredelo je :D ih kada bi sutra jos dobio Nadala, uffff :)

Link to comment

Pa ako bude uporan kao danas, mozda i uradi nesto. Ja sam mislio da ce se raspasti u trecem, pogotovo posle izgubljenog servisa, a on odigrao muski do kraja i prilicno smireno u kriticnim situacijama, sto mu bas i nije odlika inace. Nadal je lagano odradio Monfilsa koji je uglavnom igrao uzasno, valjda ce mu Viktor makar pruziti jaci otpor.

Link to comment

Monfis je najveća lujka od svih potencijalnih čuda tenisa koji ,,evo, samo što nisu,,...il kako god.

Jako je stresno biti njegov fan i uvek iznova gledati kako nume sa svim tim predispozicijama da sklopi prepoznatljiv stil ili taktiku.

 

Trocki je na kraju trećeg seta izgledao, što svojom - što zaslugom komšije, kao igrač sa misijom. 

Obradovao me danas samo tako.

Link to comment

viktoru je izgleda ova pauza i vrlo brzi napredak na listi nakon nje pozitivno uticala bas na samopouzdanje. nek namuci rafu sutra, ja zadovoljan :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...