Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Jos je rano za zakljucke ali meni se cini i da ovaj mali Coric voli da bira meceve, turnire i protivnike na kojima ce da pruzi najbolje. Nadam se da je to samo moj utisak jer, ako je tacno, nikad igrac od njega.

 

Oni koji ga bolje prate kažu da je očajan na travi, tako da možda ovo i ne čudi, mada ni Viktor nije baš neki S&V specijalista.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oni koji ga bolje prate kažu da je očajan na travi, tako da možda ovo i ne čudi, mada ni Viktor nije baš neki S&V specijalista.

 

Da, jebo te, zaboravio sam da se ovo sada igra na travi.

Edited by harper
Link to comment

Pogledah danas malo Busard puce od Svedove, a ne znam kako Hjuit zavrsi gubio je... Milina za oci posle 3 meseca njive :) editL izgubio Hjuit, poslednje turnire na travi igra, na AO najavio kraj karijere

Edited by Timmy
Link to comment

Lepo je gledati tenis na travi. Brza loptica, kratki poeni. A svi turniri ko da se igraju na Arktiku,publika samo što nije bila u bundama. Davno nisam videla muškog igrača da je bio u majici dugih rukava.

Link to comment

Lepo je gledati tenis na travi. Brza loptica, kratki poeni. A svi turniri ko da se igraju na Arktiku,publika samo što nije bila u bundama. Davno nisam videla muškog igrača da je bio u majici dugih rukava.

 

Vizuelno nema lepseg tenisa nego sto je par prvih kola turnira na travi, kakav god tenis da se igra. Odmor za oci posle onog riljanja po sljaci.

Link to comment

Trava je sranje, sljaka je zakon :P

 

Ali stvarno, ja sam tamo 90ih daleko vise gotivio sljaku nego travu. Na sljaci se igrao tenis, na travi su Sampras, Ivanisevic, Krajicek i slicno samo sevali asove i duple... Danas je malo drugacije i trava ima dodatnu draz, ali i dalje mi je sljaka nekako draza :D

Link to comment

Trava je sranje, sljaka je zakon :P

 

Ali stvarno, ja sam tamo 90ih daleko vise gotivio sljaku nego travu. Na sljaci se igrao tenis, na travi su Sampras, Ivanisevic, Krajicek i slicno samo sevali asove i duple... Danas je malo drugacije i trava ima dodatnu draz, ali i dalje mi je sljaka nekako draza :D

 

Isti slucaj i ovde, mada sam prve "teniske" korake kao najbolji igrac na foteljaskim terenima naucio na travi. Nevezano za to kakav se tenis igra, vizuelno su tereni na travi dok je trava jos citava najlepsi prizor u tenisu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...