Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Djoko tradicionalno već niz godina ne učestvuje na tim manjim (pripremnim) turnirima na travi, što mu uopšte ne smeta na Vimbldonu jer je već dvostruki šampion istog.

Šta više dok je igrao te manje turnire nije se baš proslavio bilo je tu prilično traumatičnih poraza.

Edited by General Ripper
Link to comment

hoće li djoko da igra na nekoj travi pre vimbldona? listam sad učesnike ovih nekoliko turnira i ne nalazim ga nigde.

 

Ne verujem. Vec su ga pitali za Hale [ciji su organizatori zeleli da ga dovedu] i rekao je da zavisi od rezultata na RG. S obzirom da je u finalu, cisto sumnjam da ce igrati. 

Link to comment

ATP Štutgart, plan direktnih prenosa na Eurosportu:
D. Brown (GER) vs M. Berrer (GER) u 11.00
[8] V. Troicki (SRB) vs B. Coric (CRO) ne pre 13.00
A. Dolgopolov (UKR) vs P. Kohlschreiber (GER)
F. Lopez (ESP)/R. Nadal (ESP) vs Tommy Haas (GER)/Radek Stepanek (CZE) ne pre 16.00

Link to comment

Moram da se naviknem na ozbiljnije doživljavanje Viktora... ☺

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Konstantno igra na nivou top20 igraca, ne znam cemu neverica i dalje :)

Link to comment

Gledam sad listu mladih igraca do 21 godinu. Napokon se tu nesto desava, ima ih 10tak medju 100 na ATP listi, a pre par godina maltene nije bilo nijednog. Naravno i dalje je to lose za celu tu generaciju od 18 do 21 http://live-tennis.eu/rankings_under_21 Djere je 20 i na listi i u trci. Tu su i Krstin i Milojevic... Tesko je jos predvideti da li neko od njih ima sanse za nesto ozbiljnije, a tek ocekujem uspesnu generaciju nasih klinaca koje je zahvatio Novak hajp. Tesko je pomisliti da ce neko i prici Novaku, ali ce biti lepo da imamo vise igraca u prvih 100 koji ucestvuju na raznim turnirima.

Link to comment

Nije to toliko iznenadjenje, Viktor je trenutno dosta bolji igrac.

 

Jos je rano za zakljucke ali meni se cini i da ovaj mali Coric voli da bira meceve, turnire i protivnike na kojima ce da pruzi najbolje. Nadam se da je to samo moj utisak jer, ako je tacno, nikad igrac od njega.

Link to comment

Konstantno igra na nivou top20 igraca, ne znam cemu neverica i dalje :)

Ne znam, ko da ne verujem svojim očima, samo sećanjima :D U svakom slučaju mi je mega-drago što mu sve ono™ nije sjebalo karijeru :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...