Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na 3 dobijena ne vidim ko može da ga dobije sada. Nije nemoguće, ali realno, ako sada ne uzme RG... Uzeće dogodine. :)

 

E, ovo je istina. To je otprilike najveći smor koji moraju da otrpe R&R i preostala buranija. Uporan je kao bizon.

Link to comment

Odgledao sam reprizu danas. To je bila brutalna demonstracija sile - ali ne znojem i iznurivanjem nego zastrašujućom ležernošću.

 

Način na koji je uzeo prvi set hirurškom intervencijom u tačno dva ključna poena... i kako je odradio koliko i kad je trebalo u drugom - maestralno. ☺

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Link to comment

matori Rafa? a dodali ono o da zvuci kao "spanski nadimak"... mislim, nemam pojma, prvi put cujem, ali mi ovo dodje logicno

 

mislim da nema o.

 

Ali je  i dalje kretenski kao i većina tih  nadimaka koje smišljaju Noletovi botovi :fantom:

Link to comment

Ja sam vec neko vreme prestao da čitam komentare na b92 na teniske vesti. Tu se najbolje vidi koliko smo glup i lud narod.

 

A najviše mi smeta taj aksiom da se Nadal drogira svim i svacim, A nas Njoko bobom dan da igra po 5 sati. Nigde logike.

Link to comment

matori Rafa? a dodali ono o da zvuci kao "spanski nadimak"... mislim, nemam pojma, prvi put cujem, ali mi ovo dodje logicno

 

komentatori na marki ga zovu celavi

Link to comment

Nekog jakog je dobio u prvom kolu posle preokreta, ne mogu se setim.sad koga

Socka, pa u drugom Karinu Bustu. Dobar otpor Isneru. Valjda ga posluži žreb na RG, jer brani 4r.
Link to comment

rafaold je moja kreacija ^_^ , čisto da se istakne kako je prešao zenit i nalazi se na silaznoj putanji u karijeri, da to više nije onaj rafaborg iz perioda 2008-2013 kada je dominirao svetskim tenisom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...