Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

kaze federer da je nadal favorit za titulu na rg.

super  :D

 

ed.

još se čeka mats, pa da budemo skroz sigurni   :wicked:

Edited by dùda
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko da prokomentariše kako je Novak suptilno prcnuo Pjetrandjelija? Pošto je ovaj umalo odradio felacijo Roheliju i brbljao nešto pola sata sa njim/o njemu, kad je napokon prozvan Novak ovaj mu odmah da mikrofon. Nole mu ga vrati i kao naivno ga pita nešto u stilu "zar nećeš ništa o meni da kažeš... ?" :D

Link to comment

tacno ne znam ko bi izmedju rafe i rodzera jace grizao svoju muda kad bi novak uzeo rg.

 

Jebi ga, taman su podelili kraljevstvo uz miroljubivu "ja teb vojvodo, ti meni serdare" koegzistenciju, a onda dosao Novak i razjebao im pricu.

Link to comment

Naravno da bi Nadal vise grizao muda.

 

Rodja jinxuje. Ne verujem da bi Rodja voleo da mu Nadal dise za vratom u vezi GS rekorda.

Link to comment

Niko da prokomentariše kako je Novak suptilno prcnuo Pjetrandjelija? Pošto je ovaj umalo odradio felacijo Roheliju i brbljao nešto pola sata sa njim/o njemu, kad je napokon prozvan Novak ovaj mu odmah da mikrofon. Nole mu ga vrati i kao naivno ga pita nešto u stilu "zar nećeš ništa o meni da kažeš... ?" :D

 

stoji mu jer ne duguje nikom ništa...a matora drtina je blamaža van presedana ove sezone.

Link to comment

Kaže Feđa danas da je Nadal glavni favorit za RG, i da se tu Đovak ništa ne pita

 

Nje tako izjavio i nema potrebe pripisivati mu nesto sto nije rekao. Zapravo je izjavio ovo:

 

"You cannot take away the past 10 years," said Federer. "It’s going to be best-of-five sets. We know how tough Rafa is physically and mentally. He is the favourite still to me. Novak at this point probably has to win, with the results he's shown this year. It feels similar to 2011 when he didn't lose the whole year.

Maybe Rafa isn’t having the same success as before but nevertheless that remains the situation for me.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...