Jump to content

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ladno je mogao u oko da mu ode onaj cep, jebo ih Moet.

Bio je usporeni snimak, cini se da je pogodio vrlo blizu oka...

Link to comment

dominacija... ali u grand scheme of things, nebitno... sve ovo u poslednjih 6 meseci sto je napravio moze u kantu za smece ako ne uzme vise taj jebeni RG. a sa ovakvom igrom iz finala ni Nadal mu nista ne moze

Link to comment

dominacija... ali u grand scheme of things, nebitno... sve ovo u poslednjih 6 meseci sto je napravio moze u kantu za smece ako ne uzme vise taj jebeni RG. a sa ovakvom igrom iz finala ni Nadal mu nista ne moze

 

Koješta, Sampras ne samo da nije osvojio RG, već ni na šljaci nije bio bitan faktor, pa je opet jedan od najboljih igrača u istoriji. :)

 

Link to comment
 

Koješta, Sampras ne samo da nije osvojio RG, već ni na šljaci nije bio bitan faktor, pa je opet jedan od najboljih igrača u istoriji.  :)

jeste, ali bi bio jos bolji da je uzeo RG :D

plus, Novak je za razliku od Samprasa poslednjih par godina najbolji igrac na sljaci(minus RG :(). vreme je da se to kapitalizuje

 

 

Daj Freak... da ne uzme nista do kraja godine ovih 6 meseci je brutalan bio i to se ne moze nicim osporiti

ma ja sam prvi koji ne upada u hype, kojeg nervira kada se prica samo o GS i slicno... ali samom Novaku je bitna samo jedna stvar, a to je RG... plus, za 10 godina niko nece pricati "e, Novak je jednom uzeo 5 mastersa za redom" ;)

Link to comment

Tipican Masters za Novaka, setnja do cetvrtfinala a onda ubacivanje u visu brzinu i surova voznja do kraja. Sad citam ovo sto sam napisao i pitam se koliko smo mi zapravo navikli na ove stvari, kao da se desavaju po jednom u svakoj generaciji a ne da se radi o retko vidjenoj dominaciji u muskom tenisu. Otuda i ova glupost koju je Freak napisao, Novak nam je toliko poremetio percepciju toga sta je uspeh u tenisu da  smo dosli i do teze da osvojene Masterse treba bacati u kantu za smece posto su bezvredni.

 

Novak definitivno ide kao prvi favorit u Pariz, njegova najbolja igra u ovom trenutku je jednostavno nedostizna za svakoga. Samo fokus na prvi sledeci mec i sve bi trebalo da bude u redu.

Link to comment

Boze, kakav ajvan, da ne povjeruje covjek... Jos da mu je ovo sjebalo RG, stvarno bi bilo... :krsta:

 

Ed - zar nije ":krsta:" onaj smajli koji se krsti? U verziji za mob nemam nista od tih haj-tek detalja

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...