Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Vavrinka se sastavio posle standardnih par meseci kanala, mada s njim nikad nije sigurica.

 

Glupo je potcenjivati Rafu, ali stvarno deluje potpuno ranjivo.

Na šljaci, Rafa....i zvuči sumanuto, ali ako izvuče ovaj RG, alal mu kurac.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadal ove godine pohodi Pariz sa najmanje samopouzdanja ikad i sa pritiskom koji dolazi iz mnogo više uglova:

pozicija na listi, nepovoljan žreb, trenutna forma, deseta titula na dohvat ruke, Nole sa isukan pimpek....ju nejmet.

 

Pretpostavljam da ni krv devica neće dati efekat povampirenja za onu čuvenu igru na RG.

Sad bi mu legle neke visinske pripreme na Marsu il šta već izfantazira ,,Ludi ujka,,.

 

Da li su izbacili kvote za Pariz ili to ide nakon žreba?

Link to comment

Nadal ove godine pohodi Pariz sa najmanje samopouzdanja ikad i sa pritiskom koji dolazi iz mnogo više uglova:

pozicija na listi, nepovoljan žreb, trenutna forma, deseta titula na dohvat ruke, Nole sa isukan pimpek....ju nejmet.

 

Pretpostavljam da ni krv devica neće dati efekat povampirenja za onu čuvenu igru na RG.

Sad bi mu legle neke visinske pripreme na Marsu il šta već izfantazira ,,Ludi ujka,,.

 

Da li su izbacili kvote za Pariz ili to ide nakon žreba?

Ne znam za kvote, gledao sam samo listu za kvalifikacije, Djere se nalazi na listi i trebalo bi da ih igra.

Najgore za Rafu je što nije samo Novak u pitanju, Endi izgleda jako dobro (po prvi put na šljaci), Vava ga upravo dobio, prvi put na šljaci, Kei će da lurka takodje, plus par nekih potencijalnih mina. Žreb će da bude vrlo zanimljiv

Link to comment

Nadal ove godine pohodi Pariz sa najmanje samopouzdanja ikad i sa pritiskom koji dolazi iz mnogo više uglova:

pozicija na listi, nepovoljan žreb, trenutna forma, deseta titula na dohvat ruke, Nole sa isukan pimpek....ju nejmet.

 

Pretpostavljam da ni krv devica neće dati efekat povampirenja za onu čuvenu igru na RG.

Sad bi mu legle neke visinske pripreme na Marsu il šta već izfantazira ,,Ludi ujka,,.

 

Da li su izbacili kvote za Pariz ili to ide nakon žreba?

 

Maxbet: Djokovic 1.85, Nadal 3.30, Murray 10.00, Nisikori 18.00, Federer 22.00, Berdih 30.00, Wawrinka 35.00...itd...

Edited by Nesh
Link to comment

A fizicka sprema?

 

3 seta su tri seta.

Works both ways :)

Ne sumnjam da će Rafa da dodje do četvrtfinala laganeze, tek tad može da bude problema, ali da, izaći će kao favorit čak i u eventualnom finalu sa Novakom. Ali o tom potom, kad izadje žreb, ovo je onako samo raznišljanje posle Rafine najlošije sezone šljake posle.... mnogo vremena

 

edit: zasad

Edited by Garnirung
Link to comment

ali da, izaći će kao favorit čak i u eventualnom finalu sa Novakom. 

 

Nisam baš siguran. Nije zavredneo to ni sa čim, očigledno sporije diže formu ove sezone na šljaci, realno nije "onaj" Nadal kada je šljaka u pitanju i sumnjam da će to da se promeni za 10ak dana. Kao što rekoh, ako se sastane sa Novakom, ubeđen sam da će ga Novak rašrafiti. Novak iza sebe ima neverovatan kontinuitet, vrhunsku fizičku spremu i i kako sam kaže igra tenis života. Šta Nadal ima osim reputacije da mu se u ovom momentu suprotstavi? Čini mi se nedovoljno toga.

 

Naravno, ako dođe do tog meča, nema para za koje ću ga gledati. :)

Link to comment

Nisam baš siguran. Nije zavredneo to ni sa čim, očigledno sporije diže formu ove sezone na šljaci, realno nije "onaj" Nadal kada je šljaka u pitanju i sumnjam da će to da se promeni za 10ak dana. Kao što rekoh, ako se sastane sa Novakom, ubeđen sam da će ga Novak rašrafiti. Novak iza sebe ima neverovatan kontinuitet, vrhunsku fizičku spremu i i kako sam kaže igra tenis života. Šta Nadal ima osim reputacije da mu se u ovom momentu suprotstavi? Čini mi se nedovoljno toga.

 

Naravno, ako dođe do tog meča, nema para za koje ću ga gledati. :)

 

Nema on vise gde da digne formu, ovo sto igra ocigledno nije do forme vec do nizeg maksimuma do kojeg moze da dobaci u odnosu na ranije sezone. Da se ne zove Rafael Nadal imao bi i vecih problema da dobija meceve, ovako igraci ipak imaju malo veci respekt. Na momente je u Monte Karlu protiv Novaka izgledao kao onaj stari Rafa ali se u njegovoj igri nista znacajno nije poboljsalo od tada, sumnjam da nesto bitno moze da se promeni do Pariza. Naravno, bice on opasan na tri dobijena, na onoj dubokoj pariskoj sljaci i sa sto metara brisanog prostora oko terena ali po prvi put ove godine vidim vise od jednog igraca koji moze da ga dobije ako bude odigrao kako treba.

Link to comment

 

 

“I didn’t have enough luck,” he said. “In some moments, he played aggressive. He hit amazing shots in a lot of moments. He was on fire for a moment; lots of amazing shots. I congratulate him. I lost in the quarter-finals, but I had two weeks in a row playing well.”
Link to comment

Nema on vise gde da digne formu, ovo sto igra ocigledno nije do forme vec do nizeg maksimuma do kojeg moze da dobaci u odnosu na ranije sezone. Da se ne zove Rafael Nadal imao bi i vecih problema da dobija meceve, ovako igraci ipak imaju malo veci respekt. Na momente je u Monte Karlu protiv Novaka izgledao kao onaj stari Rafa ali se u njegovoj igri nista znacajno nije poboljsalo od tada, sumnjam da nesto bitno moze da se promeni do Pariza. Naravno, bice on opasan na tri dobijena, na onoj dubokoj pariskoj sljaci i sa sto metara brisanog prostora oko terena ali po prvi put ove godine vidim vise od jednog igraca koji moze da ga dobije ako bude odigrao kako treba.

 

Ako dobije žreb gde su sa njegove strane Ferer, Berdih, Federer & Co, neće imati problema do finala, i 10% igre mu je dovoljno.

Link to comment

Nisam baš siguran. Nije zavredneo to ni sa čim, očigledno sporije diže formu ove sezone na šljaci, realno nije "onaj" Nadal kada je šljaka u pitanju i sumnjam da će to da se promeni za 10ak dana. Kao što rekoh, ako se sastane sa Novakom, ubeđen sam da će ga Novak rašrafiti. Novak iza sebe ima neverovatan kontinuitet, vrhunsku fizičku spremu i i kako sam kaže igra tenis života. Šta Nadal ima osim reputacije da mu se u ovom momentu suprotstavi? Čini mi se nedovoljno toga.

 

Naravno, ako dođe do tog meča, nema para za koje ću ga gledati. :)

0:6 i 9 titula kažu nešto drugačije.

Stvar je u tome što će Rafa imati minimalan pritisak u eventualnom finalu bez obzira što bi Novak bio relativni favorit. No, videćemo.

 

Može Ros i da otvori topik za RG i prebaci ovo nešto postova

Link to comment

Ma važi. Poješće ga ovogodišnji Berdih. Tužno ali istinito.

 

Berdih? Onaj isti kojeg je juče pregazio Federer? Nema šanse.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...