Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

kada je trka za London u pitanju nema veze sta brani od prosle sezone...

 

NJole danas smoren za medalju, a ipak je pobedio... mislim da ni sam ne zna kako. usput, postao je prvi covek u istoriji koji je uzeo prva tri mastersa u sezoni

Link to comment

Šta je rekao?  Još uvek ništa nema na jućubu...

 

Zahvaljivao im se ne znam kako na francuskom a onda je podsetio da niko od njih ne zna da bekne na tom jeziku i preveo im te pohvale na engleski u nesto izmenjenoj i skracenoj formi. :lolol:

Link to comment

Šta je rekao?  Još uvek ništa nema na jućubu...

 bilo na tennishdhighlights.com, ja gledao jutros pre posla, sto je oko ponoci po vesem vremenu

 

sala sa francuskim je simpa, to je pred kraj ako ti se ne gleda sve

Link to comment

na francuskom im se zahvaljuje ... a onda: vi niste razumeli ni reci od ovoga sto sam upravo rekao :smeh: ... govorio sam o tome kako morate popraviti stajling :svi se smeju:

 

 

ili tako nesto

Link to comment

Viktor kao 6.nosilac u Bukurestu izgubio od Gimeno Travera posle dobijenog prvog seta. Nije imao bas srece u zrebu kad je naleteo na Spanca. 

 

Janko i Lajovic sutra protiv kvalifikanata. Janko dobio wc, ali u zrebu ponovo nije imao mesto medju nosiocima. Ocigledno da nema vise takvih garantovanih rejtinga kad se igrac vrati posle duge povrede. Ako prodje u drugom kolu protiv Simona, 1. nosioca, koji je slobodan u prvom.

 
U Barceloni igraju Nadal, Nishikori, Ferer i Cilic, ostali najbolji odmaraju.
Link to comment

Protected ranking koji Tipsarević koristi se uzima u obzir samo prilikom pravljenja ulazne liste na turnir, ne i prilikom izbora nosilaca. Ako je pauzirao više od šest mjeseci, ima pravo da na 12 turnira koristi onaj ranking koji je imao kada se povrijedio, posle toga, igra sa onim rankingom koji je stekao u međuvremenu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...