Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Mec za trofej u Masters seriji? Jebi ga, niko nije toliko veliki. Ovo je klasican djokovicevski rolerkoster iz nekih prethodnih sezona zbog kojeg mi je ponekad tesko da gledam njegove meceve jer se uzasno nerviram. Hajde da Berdiks igra nesto posebno nego mlati tepih po obicaju.

jeste, sve, ali ono juče je bilo možda i važnije za novaka

emotivna ispražnjenost je tu u pitanju

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko do sada nije uspeo da razume koliki je Novak genije i sampion trebalo bi da snimi i gleda ovaj govor nakon zavrsenog turnira. Najpre obracanje Berdihu na engleskom posto covek ne govori francuski, onda ostatak na franucskom za publiku i jos kao slag na torti simpatican vic na racun tima. Nista senzacionalno ali kolikim stvarima on barata u glavi i sa koliko takta odradjuje ovakve trenutke to je zaista za svako divljenje. Koliko me smorio sam mec toliko sam odusevljen ovim opustenim i perfektnim govorom posle meca.

 

Bravo za jos jedan trofej, jos jedno malo pomeranje ka statusu teniskog boga i bravo za to sto je sampion i sportista za primer.

Link to comment

Za razliku od Majamija, gde je Nole skoro svaki mec igrao preko one stvari, i imao velike oscilacije, u Monte Carlu je do finala cistio sve pred sobom. Atmosfera na samom finalu je generalno bila bezveze sa ovim oce prekidamo - nece prekidamo.

 

U periodima svoje dominacije (2011 i sada) Nole je najdominantniji teniser ikada, s obzirom na konkurenciju koju ima pred sobom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...