Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

a o nadalu, da, u pravu si, bolje da ne počinjemo

A u finalu neka sasvim druga istorija™... Djovak ako pobedi moze odma' da se povuce - imace h2h protiv Federera isto k'o Nadal, pozitivan...

Link to comment

Pasce dil, ja tebi sutra odigram, ti meni za Tri nedelje :)

Mlatko...

 

Šteta za Jelenu. Ali i ovo je odličan uspeh. Nadajmo se da će sad krenuti sa konstantnijim rezultatima.

Link to comment

Mlatko...

 

Šteta za Jelenu. Ali i ovo je odličan uspeh. Nadajmo se da će sad krenuti sa konstantnijim rezultatima.

 

A gde da krene? Nema ona 20 godina. Ovo je Jeleni miholjsko leto, jos malo provoda i zabave po raznim terenima i cao.

Link to comment

A u finalu neka sasvim druga istorija™... Djovak ako pobedi moze odma' da se povuce - imace h2h protiv Federera isto k'o Nadal, pozitivan...

možda će biti pozitivan, al' veće su šanse da neće, al' nebitno

sve i da je debelo u plusu, to i dalje ne znači da je i blizu da se uključi u priču o goatu

mislim na novaka naravno, o nadalu sam rekla da neću više

 

@harper

+1 to za jelenu

Edited by dùda
Link to comment

odvratna je jelena. nocas me visoka temperatura probudila, pa sam gledao prvi set. na stranu sto igra kao baba, ono stalno kenjanje svom treneru, celokupno ponasanje na terenu. uzas. doslo mi bilo da razbijem TV.

Link to comment

Djovak ako konacno uzme ovaj turnir postaje prvi teniser sa popunjenom kolekcijom od svih 9 Masters turnira u karijeri. Nije neko spektakularno dostignuce, no, opet lepo bi bilo da postigne nesto sto nemaju ni Roger ni Rafa.

Link to comment

jel djokovic trenutno drzi nekakav rekord sa ovom razlikom u poenima na listi?

malo mu fali pa da ima duplo vise od drugog

 

Mislim da Fed drži taj rekord.

 

A eno kod žena još ubedljivija razlika...

Link to comment

Mislim da Fed drži taj rekord.

 

A eno kod žena još ubedljivija razlika...

 

Menjao se sistem bodovanja od te godine kad je Rodzer napravio neku nenormalnu razliku, tako da taj podatak ostaje bitan samo za fanatike koji racunaju takve stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...