Jump to content
IGNORED

Prevodilac sa Somalijskog


Tsai

Recommended Posts

Da, optimista sam.

 

Elem, snimao sam film sa azilantima. Dva Somalijca koja pokusavaju da predju granicu. Zarad autenticnosti, davao sam im samo opste instrukcije o cemu treba da pricaju i bilo je dosta improvizacije. Imam desetak kadrova u kojima oni pricaju po par minuta.

 

Da li neko ima ikakvu ideju kako da dodjem do prevodioca sa Somalijskog najpre na Engleski, kasnije cemo lako?

 

Hvala

Link to comment

Postuj oglas na proz.com, ako ćeš da platiš sigurno će ti se odmah javiti, ako treba besplatno, stavi da tražiš nekog dobrovoljca/volontera, možda se neko odazove. :)

Link to comment

Da, optimista sam.

 

Elem, snimao sam film sa azilantima. Dva Somalijca koja pokusavaju da predju granicu. Zarad autenticnosti, davao sam im samo opste instrukcije o cemu treba da pricaju i bilo je dosta improvizacije. Imam desetak kadrova u kojima oni pricaju po par minuta.

 

Da li neko ima ikakvu ideju kako da dodjem do prevodioca sa Somalijskog najpre na Engleski, kasnije cemo lako?

 

Hvala

 

 

Možda može da ti pomogne Adam, živi tu u kraju na Dorćolu inače je iz Somalije (ranije sam pogrešno mislio da je Etiopljanin). Vozio je trolu u GSB-u i glumio je u dosta domaćih filmova. Čini mi se da živi u bivšem samačkom hotelu, ali najbolje da kontaktiraš GSB za adresu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=V_maYGgIG-M

 

38:52 Adam - doduše dosta davno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...