November 25, 201411 yr Zasluzio je i eminentni predstavnik trulog zapada, zaseban shopingholicarski topic ...
November 26, 201411 yr Author :D Ne znam , zasto bezite od ebay-a , kad su cak i te kineskse stvari povoljnije kod njih (barem one sto su mene interesovale)... Od kada je uveden paypal , imao sam 35 kupovina preko doticnog sajta ... Sad cekam da vidim te zesce novogodisnje popuste , pa krecem u juris na plavu zvezdicu (50-99 kupovina) :)
January 27Jan 27 Ja ne bežim od Ebay, mislim da imam preko 150 porudžbina za poslednjih 10 godina, sve korektno.
Create an account or sign in to comment