Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:lolol:

praštajte ali moram da primetim da noćas je na ovoj temi leteo dron-Gari a sad se obrušava dron-Lujo.

Tako je, tko ne vjeruje da je napad dronom organizirala vlada Albanije preko nogometnog saveza, igrača i premijerovog brata je sam takav isti jedan dron. Te u tom smislu i odlijećem, vrrrrrrrrrrrr... a vi raskrinkavajte dalje, ne dajte se smetati. 

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

grci su najgori od sve (balkanske) dece, samo mi se čini da nekako uspevaju to da prikriju ili se svi prave blesavi

 

 

mislim da realno svi mogu da ih uhvate za onu stvar, neprejebiva nacija, najgori u svemu, najveci dolce vita na planeti

Link to comment

Tako je, tko ne vjeruje da je napad dronom organizirala vlada Albanije preko nogometnog saveza, igrača i premijerovog brata je sam takav isti jedan dron. Te u tom smislu i odlijećem, vrrrrrrrrrrrr... a vi raskrinkavajte dalje, ne dajte se smetati. 

 

realno, ja ne verujem da su ovo albanci organizovali, ako je tačna informacija da je dron poleteo sa krova crkve, uz momentalni upad ice bogdanova i cele ekipe, meni ovo deluje kao moronski pokušaj svrgavanja toleta. 

Link to comment

realno, ja ne verujem da su ovo albanci organizovali, ako je tačna informacija da je dron poleteo sa krova crkve, uz momentalni upad ice bogdanova i cele ekipe, meni ovo deluje kao moronski pokušaj svrgavanja toleta. 

:cry: Šta, ništa svealbanska konspiracija? Mnogo si naivan. Zato vam i jeste tako. 

 

Inače prijavili se navodno nekakvi švrceroti iz Skopja. 

Link to comment

Pa naravno da ce svako ko gleda dalje od svog nosa skapirati sta je plasticna stolica u glavu a sta navodjeno potencijalno oruzje.

 

Problem je da ovo i nema neke logike. Dron je dron. Nije imao oružje nego provokaciju (političku koja bi trebala biti kažnjena jer takve stvari se kažnjavaju).

Ali logika o "potencijalnom" oružju je ista kao da netko traži veću kaznu za Srbiju jer je idiot na terenu "potencijalno" mogao imati i nož ili pištolj. I pobit pet igrača.

 

Razumijem da ste sad bijesni i napaljeni, sigurno bi tako bilo i kod nas, ali da probaš razmislit o istoj situaciji na utakmici koja te ne tangira (recimo Rusija-Ukrajina ili Španjolska-Gibraltar) vjerojatno bi skužio da je glavni problem ove utakmice ipak napad navijača/redara na igrače. To se oduvijek najgore i najoštrije kažnjavalo. Mogu se pomlatit igrači međusobno, mogu se pomlatit navijači međusobno, ali kad rulja napadne igrače to je najveća sankcija. Oduvijek.

 

Neću reć "nasjeli ste" jer vjerojatno bi se zbog ovoga dogodila pizdarija na bilo kojem stadionu svijeta. Ali na većini tih stadiona publika ne bi mogla do igrača. Kao što na većini tih stadiona ne bi uopće mogao biti neki "Bogdanov".

 

A bez obzira na teorije zavjere, ovo će vjerojatno završiti nekom opakom kaznom za vas i vjerojatno (bar bi trebalo) s par utakmica neigranja za ona dva Albanca što su skočili na Mitrovića.

Link to comment

Problem je da ovo i nema neke logike. Dron je dron. Nije imao oružje nego provokaciju (političku koja bi trebala biti kažnjena jer takve stvari se kažnjavaju).

Ali logika o "potencijalnom" oružju je ista kao da netko traži veću kaznu za Srbiju jer je idiot na terenu "potencijalno" mogao imati i nož ili pištolj. I pobit pet igrača.

 

Razumijem da ste sad bijesni i napaljeni, sigurno bi tako bilo i kod nas, ali da probaš razmislit o istoj situaciji na utakmici koja te ne tangira (recimo Rusija-Ukrajina ili Španjolska-Gibraltar) vjerojatno bi skužio da je glavni problem ove utakmice ipak napad navijača/redara na igrače. To se oduvijek najgore i najoštrije kažnjavalo. Mogu se pomlatit igrači međusobno, mogu se pomlatit navijači međusobno, ali kad rulja napadne igrače to je najveća sankcija. Oduvijek.

 

Neću reć "nasjeli ste" jer vjerojatno bi se zbog ovoga dogodila pizdarija na bilo kojem stadionu svijeta. Ali na većini tih stadiona publika ne bi mogla do igrača. Kao što na većini tih stadiona ne bi uopće mogao biti neki "Bogdanov".

 

A bez obzira na teorije zavjere, ovo će vjerojatno završiti nekom opakom kaznom za vas i vjerojatno (bar bi trebalo) s par utakmica neigranja za ona dva Albanca što su skočili na Mitrovića.

 

+1

Link to comment

realno, ja ne verujem da su ovo albanci organizovali, ako je tačna informacija da je dron poleteo sa krova crkve, uz momentalni upad ice bogdanova i cele ekipe, meni ovo deluje kao moronski pokušaj svrgavanja toleta. 

Ima smisla ali sam izgled i sadrzaj zastave me nikako ne povezuje sa tim likovima ... Da su oni organizovali mnogo bi sirovije  ona izgledala ...

 

p.s. Osim ako istu nisu kupili negde  pa je iskoristili, jer ih mrzelo da siju neku svoju poruku ...

Link to comment

@Carolo

 

Volim sto ti se slazu treca i poslednja recenica, logicki...

 

Inace primecujem da se skuplja kvalitetna ekipa, vreme je za paljbu. Javicu se ako saznam nesto pikantno.

Edited by gazza1
Link to comment

A dron se posle obavljenog posla opet našao u albanskim rukama :s_a:

 

Pazi kad pored sto hiljada policajaca dron završi u svlačionici albanske reprezentacije i moguće u Tirani. Ladno mogu da ga stave u muzej. Na albanskoj zastavi umesto orla treba da stoji quadcopter. ^_^

Edited by slow
Link to comment

Jeste dron provokacija, ali da je utakmica organizovana kako treba ne bi bilo upada na teren, baklji, gadjanja igraca itd. Izvizdali bi Albance i nastavili da skandiraju "ubi, zakolji". Ozloglaseni huligan prolazi svaki bezbednosni prsten i zavrsi na terenu, redari se biju, baklje se unose...FSS treba pedalirati iz kvalifikacija, a Albanci ce verovatno dobiti novcanu kaznu.

Link to comment

Gazza problem treće i posljednje rečenice je u "trebalo" i "hoće". Jer tu je problem domaćinstva. Ako nekako dokažete i pokaže se da je istina da je onaj premijerov brat upravljao dronom ili tako nešto - onda će vjerojatno i albanski savez bit kažnjen. Ali teško da će se tako nešto dogoditi.

Mogao sam ga ja poslat. Ili Bogdanov što reče Teacher.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...