Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Albanski nogometni savez, reprezentativci Albanije, brat premijera Albanije + Otto Katz, kakva ekipa! Dhti Bilderbergu, Vatikane, masoni i ti raso reptilska, sad mi vučemo konce!  

 

 

Jos jednom, svaka cast! Malo je dva puta.  :ziga:

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače na poslu sarađujem delom i sa Grcima. Zove me jutros jedan (imamo polu prijateljski odnos) besan kao ris, kaže kod njih u kancu samo o tome pričaju i reže ko besne životinje. :D

 

baš čudno ako ne znaš da grci za prljavo ili smrdljivo kažu alvania :fantom:

Link to comment

Meni nije jasno kako se pored onoliko policajaca moglo desiti da toliko ljudi uleti na teren. 

 

 

 

Pa imaš i "redare" koji naprave rupu u bezbednosnom obruču i onda zajedno sa navijačima odu da lemaju fudbalere.

Link to comment

To je ono što ljudi ne kapiraju kada umanjuju ili relativizuju značaj ovog drona. Jutros sam u kancu pitao kolege šta bi se po njihovoj proceni desilo kada bi na utakmici Fenerbahçe-Malatya iznad terena krenuo da kruži dron sa mapom velikog Kurdistana i da gostujući igrači skoče da tu mapu brane kao najveću svetinju. Njihova procena je oko hiljadu mrtvih po gradu tokom noći uz spaljivanje čitavih kvartova. Scenario im deluje toliko nenormalno da su rekli da tako nešto ni najvećoj budalesini u PKK ne bi palo na pamet. E, ta budalesina i bogtepita koliko još drugih budalesina od sinoć imaju zvaničan drone challenge tj otvoren poziv da prave slične stvari u svojim dvorištima.

 

O tome sam sinoc pisao. Na tribinama je bilo dovoljno ljudi u savrsenom raspolozenju da albanski igraci ne stignu do aerodroma i da u Beogradu ne ostane kamen na kamenu od bilo cega sto lici na albansko prezime.

Link to comment

Iako sam ja bio jedan od tih kojima je bila zabavna sama ta akcija u pocetku.. 

Meni nije djelovalo ni najmanje zabavno. Kako sam ga ugledao, tako mi se ukazala mračna budućnost koja je ovim počela. Uvođenje obaveznog krova, pa nakon par godina nove norme obaveznog ukopavanja stadiona da krov ne smije biti bliži površini od 10m, pa zabrana građenja stadiona u naseljenim sredinama... 

Link to comment

baš čudno ako ne znaš da grci za prljavo ili smrdljivo kažu alvania :fantom:

 

grci su najgori od sve (balkanske) dece, samo mi se čini da nekako uspevaju to da prikriju ili se svi prave blesavi

 

lista hejta, genetskog

 

1. albanci

2. skopijans (makedonci)

.

.

.

.

.

.

svi ostali

 

Turci nisu na listi jer su im zamenili bela krvna zrnca pa se ne računaju.

Link to comment

meni je interesantnije kako je onaj tetovirani majmun usao u stadion posto sam siguran da ne zna da leti

 

 

А шта ти мислиш како је ушао ако не зна да лети.Ја сам сигуран да ни карту није имао.

Link to comment

Kontam da je ovo naelektrisana diskusija zbog vansportskih razloga. Molim samo da se suzdržite od flejma i izraza o ruskim isprdcima i slično. Za takve stvari više nećemo imati strpljenja a prvi warnovi su podijeljeni.

Link to comment

Po par UK novina koje pratim, Albanci se vise krive za incident. Spominju se nasi huligani naravno, ali je akcenat i kod novinara  i medju komentarima da su Albanci zapoceli sve.

Link to comment

Po par UK novina koje pratim, Albanci se vise krive za incident. Spominju se nasi huligani naravno, ali je akcenat i kod novinara  i medju komentarima da su Albanci zapoceli sve.

 

Pa naravno da ce svako ko gleda dalje od svog nosa skapirati sta je plasticna stolica u glavu a sta navodjeno potencijalno oruzje.

Link to comment

:lolol:

praštajte ali moram da primetim da noćas je na ovoj temi leteo dron-Gari a sad se obrušava dron-Lujo.

 

 

pa tema idealka za lagani slow troll cooking :fantom:

Edited by Singer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...