Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako su sudije i delegat rekli da se utakmica nastavi, domacin izadje na teren a gost svira kurcu, to se onda pise kao 3:0 i 3 boda domacinu or what?

Тачно. То је то. Плус казна за неизлазак.

Link to comment

Uznemirenje na terenu, sunce ti jebem...

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

The match has been abandoned due to a disturbance on the pitch. More information will follow.

Link to comment

Glavna tema je koliki je bio pitch invasion i kako će ga UEFA tumačiti. Ako je neko uleteo da bije Albance verovatno smo ugasili na duži niz godina. 

 

Biće jako jadno ako je jedan dron bio dovoljan za taj scenario. 

 

Meni je bilo muka, ali bukvalno muka, mnogo pre nego što se pojavio dron. Ono je bilo ubedljivo najodvratnije izdanje publike koja se redovno takmiči sa sobom u obaranju nivoa odvratnosti i neljudskosti. U kombinaciji sa dešavanjima na terenu, a tamo se dešavala apsolutno najodvratnija utakmica u istoriji UEFA kvalifikacija, stvarno sam se spremao da isključim browser a onda se pojavio dron.

Link to comment

ako su sudije i delegat rekli da se utakmica nastavi, domacin izadje na teren a gost svira kurcu, to se onda pise kao 3:0 i 3 boda domacinu or what?

Mislim da nema nista od toga. Valjda bi po pravilima morali da ih cekaju 15 minuta na terenu.

Link to comment

Meni je bilo muka, ali bukvalno muka, mnogo pre nego što se pojavio dron. Ono je bilo ubedljivo najodvratnije izdanje publike koja se redovno takmiči sa sobom u obaranju nivoa odvratnosti i neljudskosti. U kombinaciji sa dešavanjima na terenu, a tamo se dešavala apsolutno najodvratnija utakmica u istoriji UEFA kvalifikacija, stvarno sam se spremao da isključim browser a onda se pojavio dron.

 

tako je. 

Link to comment

Како сад исконтролисати бијесну руљу на улицама кад крену са стадиона? На ЈНА су радили шта су хтјели, видим и Мистер Богданов је био присутан ...

Link to comment

sta bre lupetas? cane napisao da su sve vreme isli na prekid. ja pitam ko? fudbaleri? ko je poslao onaj dron?

То, ти да извиниш, Цане није написао.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...