Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Malo ljudi je predvidjalo ovakav scenario a kada se realno pogleda najlogicniji je ...  Danci i Portugalci ekstra profitirali na racun divljaka sa Balkana ...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

bogdanov - srbija 6:0

 

- očekivano loša odluka, hebiga da su albanci ovo uradili žabarima npr ostali bi oni bez 3 boda

- 2 meča bez publike je blaga kazna, uefa nije želela da pokvari spektakl protivu kristinice&co 11.10.2015 koga možda i neće sa ovim otimanjem 3 boda

- težak posao čeka odvetnika i orlove u narednih 6 mečeva

Link to comment

JA znao odluka mora biti neka da niko ne profitira od usecnika u incidentu ali sam se naivno nadao novoj utakmici .... Kad ono majstori iz UEFE nadjose jos bolju foru ..

 

 

 

edit: IZVOR

Edited by Geo
Link to comment

Malo ljudi je predvidjalo ovakav scenario a kada se realno pogleda najlogicniji je ...  Danci i Portugalci ekstra profitirali na racun divljaka sa Balkana ...

 

i treba.

Link to comment

evo odluke

 

 

1. Utakmica Srbija - Albanija je registrovana službenim rezultatom 3:0 u korist Srbije.
 

2. Fudbalskom savezu Srbije, odnosno "A" reprezentaciji Srbije, oduzimaju se tri boda u kvalifikacionom takmičenju za 15. Prvenstvo Evrope koje će 2016. godine biti održano u Francuskoj.


3. Fudbalskom savezu Srbije se određuje kazna igranja dve naredne utakmice kao domaćin u Grupi I kvalifikacija za Prvenstvo Evrope 2016. bez prisustva publike.


4. Fudbalski savez Srbije se kažnjava sa 100.000 evra.


5. Fudbalski savez Albanije se kažnjava sa 100.000 evra.

 

Link to comment

Po nezvanicnim informacijama nasih medija Albanija uopste nije kaznjenam osim sa tih bednih 100.000 evra koje stic nacije zaradi za 15 minuta.

 

Posto dronovi ovih dana?

Edited by Milosh76
Link to comment

Fudbalskom savezu Srbije su danas, u petak 24. oktobra 2014. godine, u jutarnjim satima, dostavljene odluke Kontrolne i disciplinske komisije UEFA povodom odlučivanja o prekinutoj Grupa I UEFA EURO 2016 kvalifikacionoj utakmici između Srbije i Albanije (14. oktobar 2014, Beograd, prekid u 41. minutu pri rezultatu 0:0). Sednica Kontrolne i disciplinske komisije UEFA je održana juče, 23. oktobra 2014, a zbog izuzetnog interesovanja kompletne domaće javnosti povodom ovog slučaja i jednakog tretmana svih medija, kako iz Srbije tako i iz inostranstva, FS Srbije ovim putem prenosi dobijene odluke.

 

Odluke članova Kontrolne i disciplinske komisije UEFA, a koja je zasedala u sastavu predsednik Tomas Partl (Austrija) i članovi Žoel Volf (Luksemburg) i Hans Lorenc (Nemačka), su:

- Utakmica Srbija - Albanija je registrovana službenim rezultatom 3:0 u korist Srbije.

- Fudbalskom savezu Srbije, odnosno "A" reprezentaciji Srbije, oduzimaju se tri boda u kvalifikacionom takmičenju za 15. Prvenstvo Evrope koje će 2016. godine biti održano u Francuskoj.

- Fudbalskom savezu Srbije se određuje kazna igranja dve naredne utakmice kao domaćin u Grupi I kvalifikacija za Prvenstvo Evrope 2016. bez prisustva publike.

- Fudbalski savez Srbije se kažnjava sa 100.000 evra.

- Fudbalski savez Albanije se kažnjava sa 100.000 evra.

 

Pisano obrazloženje donesenih odluka Kontrolne i disciplinske komisije UEFA biće dostavljeno FS Srbije u narednih pet dana, pa ćemo tada znati na osnovu kojih činjenica su izrečene pomenute kazne. Od dana prijema kompletno obrazloženih odluka, obe strane će imati rok od tri dana da najave žalbu Komisiji za žalbe UEFA. Posle podnošenja najave žalbe, obe strane će imati rok od pet dana da iste dostave nadležnom organu UEFA.

 

Link to comment

Po nezvanicnim informacijama nasih medija Albanija uopste nije kaznjenam osim sa tih bednih 100.000 evra koje stic nacije zaradi za 15 minuta.

 

Posto dronovi ovih dana?

 

Izgubili su utakmicu sa službenih 3:0. Ne znam šta si još očekivao, da ih izbace na tri godine zato što su ih majmuni fizički napali?

 

Jedino što je glupo u ovoj odluci je to što će se utakmica u Albaniji igrati pred (pretežno kosovskom) publikom, pa će biti prilike da ponovo gledamo raznorazne budalaštine i svinjarije.

Edited by beowl
Link to comment

offtopik: da li neko u normalnom životu vezuje naš tim sa nadimkom "orlovi"?

ni crveni dres.

 

Malo ljudi je predvidjalo ovakav scenario a kada se realno pogleda najlogicniji je ...  Danci i Portugalci ekstra profitirali na racun divljaka sa Balkana ...

+1

jos da nas nema, svanulo bi im.

Link to comment

Izgubili su utakmicu sa službenih 3:0. Ne znam šta si još očekivao, da ih izbace na tri godine zato što su ih majmuni fizički napali?

 

Jedino što je glupo u ovoj odluci je to što će se utakmica u Albaniji igrati pred (pretežno kosovskom) publikom, pa će biti prilike da ponovo gledamo raznorazne budalaštine i svinjarije.

Da ih ostrije kazne .Ne znam kakav im je pravilnik. Mogli su njih da kazne sa -3 boda, recimo, pri tom ne mislim na izgubljenu utakmicu 3-0 nego bas sa -3 boda. Jer su oni izazvali incident.

Link to comment

Одлична одлука, добро смо прошли.

 

Чак ми је кул што нису рекли да се тамо игра без публике: Албанци знају шта их чека ако буде па и најмањи проблем, а наши навијачки шабани ће ако тамо прође све ок рећи "нису они цивилизованији од нас", па ће после да се ограниче на звиждање химни и одговарајућа скандирања. Све ово у теорији, наравно. Ја одустао од одласка на море тамо следеће године, а баш сам се пеналио да нађем неко село са православним Албанцима, па после да тај детаљ прећутим док се правим важан по форуму како сам либералан.

Link to comment

Da ih ostrije kazne .Ne znam kakav im je pravilnik. Mogli su njih da kazne sa -3 boda, recimo, pri tom ne mislim na izgubljenu utakmicu 3-0 nego bas sa -3 boda. Jer su oni izazvali incident.

 

koji incident? odakle ti dokaz ko je poslao drona? 

Link to comment

koji incident? odakle ti dokaz ko je poslao drona? 

Ti se salis? Dobro, MI smo poslali drona da zajebemo Albaniju, a oni su poslali majmuna Bogdanova da zajebe Srbiju. Svi srecni i zadovoljni!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...