Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je to što Politika kaže plus će Džaka biti ozbiljnije kažnjen.

 

Ne verujem. To sto je on uradio ne podleze nikakvoj sankciji, nije nikoga udario. To sto nama smeta je nesto drugo.

 

Bas sam krenuo da napisem prognozu kazne i napisao bih skoro sve kao sto je prognozirano, sem sto bih dodao da je odmah odluceno da se i druga utakmica igra na neutralnom terenu bez publike, preventivno.

 

Ocekujem da novcana kazna za FSHF bude veca od nase ali da mi popasemo 3 utakmice bez publike.

Edited by gazza1
Link to comment

Ako kazne Albaniju samo finansijski, bice to neka kompromiserska varijanta, cisto da ih nekako kazne. Ili ih treba odrapiti gore nego nas zato sto su objektivno zapoceli sav rusvaj, ili ih ne kazniti uopste ukoliko za dron nema dokaza da je lice albanske nacionalnosti odgovorno, a ni Dzakin postupak nije sporan posto nije nikoga udario, jelte.

Link to comment

Evo je i moja nezvanična prognoza:

 

- nova tekma na neutralnom terenu

- Srbija 6 utakmica bez publike i nova dvogodišnja uslovna kazna

- Albanija onoliko utakmica bez publike koliko je potrebno da obuhvati revanš sa Srbijom

- novčane kazne

Link to comment

^vrlo realna procena

Ipak... Sve sto nije 3:0 za Srbiju predstavlja izjednacavanje krivice i poraz Toleta, Sline, Vanje i Srbije uopste.

 

 

 

 

Sent from my WP 7.8 Trophy (koji vise ne podrzava Skype) using Tapatalk!

Link to comment

Ja, pak, mislim da sve što nije 3:0 za Albaniju i izbacivanje Srbije iz kvalifikacija predstavlja uspeh za koji se ima zahvaliti Tolovim vezama u UEFA.

 

+1

 

No, u narodu™ se nazire mišljenje da bi normalno bilo da bude 3:0 za nas i da Albanija bude doživotno kažnjena, a sve drugo će značiti da nas mrze jer smo Srbi...  

Link to comment

offtopik: da li neko u normalnom životu vezuje naš tim sa nadimkom "orlovi"?

Sigurno...

 

Znači i Politika i SK imaju istu informaciju, da je UEFA odlučila da nas pogura i da sve do kraja igramo pred praznim tribinama...

 

Zna Tole :Hail:

Link to comment

 

EFA je presekla! Utakmica između Srbije i Albanije je registrovana rezultatom 3:0 u korist srpskog tima. Ali pored toga naš nacionalni tim je kažnjen sa minus tri boda, što znači da su “orlovi” na nuli, što se tiče meča u Humskoj (izabranici Dika Advokata imaju jedan bod u kvalifikacijama iz Jerevana, kada su remizirali sa Jermenijom).

 

 

Pored toga nacionalni tim Srbije je kažnjen sa 100 hiljada evra i dve utakmice pred praznim tribinama na domaćem terenu.

Na drugoj strani Albanci su kažnjeni sa 100 hiljada i izgubili su utakmici u Humskoj službenim rezultatom (3:0).

Predsednik FSS Tomislav Karadžić je najavio da će oko 14.00 časova zasedati kolegijum saveza, koji će se oglasiti u vezi odluke UEFA.

Trenutno stanje u grupi I: Danska ima četiri boda iz tri utakmice, kao i Albanija, dok Portugalija iz dva meča ima tri boda, a Srbija i Jermenija su na dnu tabele sa jednim bodom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...