Jump to content

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

DarkAttakorov post je prebacen na Politiku

 

Od sada ovde samo o fudbalu i UEFAi, a o politici, nacionalizmima, velikim Albanijama i slično, molim da pišete malo sjevernije.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

DarkAttakorov post je prebacen na Politiku

 

Od sada ovde samo o fudbalu i UEFAi, a o politici, nacionalizmima, velikim Albanijama i slično, molim da pišete malo sjevernije.

Bilo je i vreme....

Link to comment

Taulant Xhaka is being investigated for this gesture that he did after Basel's win against Young Boys on Saturday.pic.twitter.com/4Z7P83smGi

— Kosovare Mezini (@MeziniBenzini) October 20, 2014

 

Ovaj je prvi naleteo na Mitrovica i mislim da je on posle po novinama pricao kako nije mogao da dozvoli da skilje (ili kako nas vec zovu) drze zastavu.

 

Svaka cast Taulantu, za samo nedelju dana tri puta je zasluzio suspenziju.

 

edit:

 

- Nisam mogao da dozvolim da Škije drže našu zastavu - rekao je Džaka, prenosi portal Balkanveb.

 


 

Edited by katamaran
Link to comment

off topik: da li nekog srbina ovde užasno vređa kad ga albanci zovu škija? meni je to wtf momenat, šta škija, šta kojikurac...

ja i dalje nemam pojma, sta znaci skija. zvuci simpaticno.

Link to comment

Taulant Xhaka is being investigated for this gesture that he did after Basel's win against Young Boys on Saturday.pic.twitter.com/4Z7P83smGi

— Kosovare Mezini (@MeziniBenzini) [/size]October 20, 2014

 

Ovaj je prvi naleteo na Mitrovica i mislim da je on posle po novinama pricao kako nije mogao da dozvoli da skilje (ili kako nas vec zovu) drze zastavu.

 

Svaka cast Taulantu, za samo nedelju dana tri puta je zasluzio suspenziju.

 

edit:

 

za njega tole tvrdi da ima snimak koji potvrdjuje da je tek na klimoglav sa klupe krenuo u akciju otimanja zastave
Link to comment

Супер су ти шовинистички инциденти за вокабулар: када су мени псовали влашку мајку на летовању у Хрватској осамдесетих, мислио сам да су ме побркали са неким муслиманом јер сам знао само за Влах Алију.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...