Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bold 2: nije samo saopstenje albanskog saveza u pitanju vec i generalno odnos forumasa prema glupostima tipa jeste/nije zastava, gradiranjem nivoa provokacija koje slede iz toga da li jeste ili nije, razmatranja opsega nasih prirodnih™ potencijalnih reakcija na iste i potencijalnih reakcija iz regiona u fazonu (tvoje 'sta kazu grci na ovo albansko markiranje krfa' i beowl-ovo licitiranje oko broja mrtvih kurda per day u turskoj). to je sve skupa jedno ogromno nacionalisticko trolovanje.

Taman onoliko koliko je i ovo tvoje, onako sve skupa, jedno veliko velikoalbansko trolovanje.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Veca misterija a i mizerija je kako moze jedan presednik drzave da izjavi tako nesto "očigledno je da će Albaniji biti potrebne decenije, ako ne i vekovi da postane normalna država".

 

jebesga sada, ako bi tako da razgovaramo i ja tebi sada mogu jod 385 za mene vecih misterija da nabrojim, samo ne znam kuda bi nas to odvelo. lepo si mogao da mi kazes da ne zelis da mi odgovoris ili prosto da ignorises pitanje. izgleda da ti i nije do razgovora, bar samnom nije nego si vise u misiji nekoj, kakvoj god, ja te vise necu zadrzavati.

 

samo jedna prijateljska primedba na kraju, sto pre ljude pocnes da posmatras van copora, van zatvorenih grupa, kako sebe kao pripadnika copora (mi) tako i druge (vi) i pocnes da ih gledas kao jedinke, individualna stvorenja (i sebe kao pojedinca koji ima svo pravo na sopstveni zivot van etnicke - ili neke druge zajednice) bice ti zivot mnogo zanimljiviji. ovo ti kazem jer mi se ucinilo da ti uopste nije stalo do razgovora samnom, ti i ja, nego si me video kao sebi suprotstavljenu stranu, kao deo suprotne grupe, pa si osetio potrebu da branis 'vasu' stvar.

Link to comment

Nije. I ne zelim da je. To ti kazem od sveg srca. 

 

Ali veruj mi, u tom trenutku, nakon ubi/zakolja siptara i zvizhduka, baklji, kamenja, sviranja nacionalisticih marsova, mozda bi i bila. 

 

Jedino da je Albanija igrala sa nekim cudnim krizancem od reprezentacije koju cine fudbaleri Srbije, Crne Gore, Makedonije i Grcke.

 

Skandiranje jeste bilo uvredljivo, dripacko, ali ne moze da bude opravdanje za grljenje zastave tzv. Velike Albanije.

Link to comment

 

Кретени нападају на пекаре својих комшија, због дрона, ваљда. Не чух да се Стефановић "згрозио"

 

 

Zadnje vreme doslo kad je Vjerica Radeta glas razuma.

 

da, to je prosto fascinantno kako su joj tvitovi (bar ovi koji su na ppp citirani) pronicljivi.

za neke ljude je upravo blagotvorno kad dožive politički debakl, prosto se mentalno preporode.    

Link to comment

 

I onda u utorak uveče, dron sa „zastavom“, zapravo krpom provokativnog dezena, nadleće Stadion JNA i zaokružuje svojevrsnu „hroniku najavljenog incidenta“ izazivajući prekid utakmice - kome je doduše stremila igra albanskog tima na terenu od prvog minuta.

 

Pa da u pitanju je veliki poznavalac fudbala koji prepoznaje finese u ponasanju igraca koje navode na zakljucak da igraci koji su dobili Portugal u gostima u slucaju Srbije zele da uvale dron na teren a ne par golova u mrezu. Neverovatno kako se ova paranoidna fantazija primila.

Link to comment

novosadjani jel sve ok sa onom pekarom na limanskoj pijaci sto prodaje najbolje perece u cijeli svijet, mislim da je gazda neko ko se zove recimo sandor krasnici ili tako nesto

Link to comment

da, to je prosto fascinantno kako su joj tvitovi (bar ovi koji su na ppp citirani) pronicljivi.

za neke ljude je upravo blagotvorno kad dožive politički debakl, prosto se mentalno preporode.

 

Aha.

Samo ti veruj u taj preporod

Cilj je ovde Vučićev mali (Stefanović) a ne komšije.

Link to comment

Neverovatno je kako mediji loze na nasilje i dva dana kasnije. Evo mondo objavljije neki snimak od pre dve godine u kome jedan lik umlati dvojicu uz pricu kako je u pitanju nasrtaj Albanaca na Srbina zbog utakmice. Naravno korpulentni Srbin je "naslagao" dva zakrzljala Albanca.

Link to comment

da, to je prosto fascinantno kako su joj tvitovi (bar ovi koji su na ppp citirani) pronicljivi.

za neke ljude je upravo blagotvorno kad dožive politički debakl, prosto se mentalno preporode.    

 

 

Sreca pa se iz tih reakcija jasno vidi da mi ne zivimo u drzavi kojoj ce trebati decenije pa i vekovi da postane normalna.

Link to comment

u odklonu od konfliktnih pozicija u kojima navodno da moramo biti ušančeni. Ne moramo. 

 

jbg, ne znam zasto, ali mi mnogo smesno kad ti ovo napises. 

Link to comment

novosadjani jel sve ok sa onom pekarom na limanskoj pijaci sto prodaje najbolje perece u cijeli svijet, mislim da je gazda neko ko se zove recimo sandor krasnici ili tako nesto

 

Kakvo preiskusno tipovanje  :fantom:

 

Elem, sta kaze Gorcin? Je l se oglasavao? Zar Dimitrije da pokupi svu slavu...

Link to comment

Aha.

Samo ti veruj u taj preporod

Cilj je ovde Vučićev mali (Stefanović) a ne komšije.

 

@Vjerica Radeta

Ne preterujte. Gomilu sranja ta izbacuje i dan danas iz svog repertoara

 

naravno, nemam ja nikakve iluzije.  samo konstatujem da su citirani tvitovi dramatičan napredak spram skupštinskih kletvi tipa proklet bio i rod i porod...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...