Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vidim način da mi ovo dobijemo službenim rezultatom. Prilično sam siguran da je Strajnić sinoć pominjao da su Albanci tražili da se tribine isprazne pre nego što razmotre mogućnost nastavka meča (što u datoj situaciji uopšte nije bilo nerazumno), a to se nije dogodilo.

Realno, za nas bi najpovoljniji mogući scenario bio ponavljanje utakmice na neutralnom terenu i/ili bez prisustva publike.

Link to comment

Penis nisu slagali, Atkinson jeste govnar ali nema šanse da je zauzeo stav "dobro, oprostiće vam što su vas tukli, ajde sad da igramo još 50 minuta". Ili ako ga je nekako zauzeo, sumnjam da će zvanično to potvrditi Platiniju.

 

 

 

Aj samo pojašnjenje: u saopštenju FSS navode: 

"Na osnovu svega, sudija Etkinson je rekao kapitenu Branislavu Ivanoviću da izvede ekipu na teren i time pokaže rešenost da Srbija želi da igra, što je i učinjeno. Kapiten Cana je, posle nekoliko konsultacija sa svojim saigračima, zvanično potvrdio da Albanija ne želi, iz razloga mentalne nesposobnosti dela igrača u tom trenutku, da nastavi sa utakmicom. 

Sudija Etkinson je obavestio prisutne da su preostala četiri minuta igre u prvom poluvremenu i do tada već definisana dva minuta andoknade vremena. "

 

Pošto nisam gledao- jel sudija izašao zajedno sa našim igračima kada su i oni izašli na teren ( posle prekida)? Ako jeste- onda je procenjeno da se utakmica moze nastaviti i onda bi Uefa morala ovo da registruje 3:0 za nas. Ako nije- nisu ni stvoreni uslovi za nastavak ( a to što je sudija šatro rekao Ivanoviću da izvede ekipu na teren možemo okačiti mačku o rep).

Link to comment
 

 

 

Pošto nisam gledao- jel sudija izašao zajedno sa našim igračima kada su i oni izašli na teren ( posle prekida)? Ako jeste- onda je procenjeno da se utakmica moze nastaviti i onda bi Uefa morala ovo da registruje 3:0 za nas. Ako nije- nisu ni stvoreni uslovi za nastavak ( a to što je sudija šatro rekao Ivanoviću da izvede ekipu na teren možemo okačiti mačku o rep).

 

 

Koliko se secam komentara od sinoc sudije nije bilo.

Edited by katamaran
Link to comment

Problem je da gotovo sigurno jesu slagali i malo mi je čudno da mediji ponavljaju te teorije dok istovremeno svi objavljuju i ovo (još sinoć):

 

Njegov odgovor je neutralan. Vrlo lako može da označava da meč nije mogao biti nastavljen pod tim okolnostima, baš zato što su igrači Albanije odbili da izađu na teren. Još nigde nisam video izjavu koja decidirano kaže da im nije ništa nuđeno. Opet, ne sećam se da sam video bilo koga od UEFA zvaničnika na terenu, a mislim po propisima da je neophodno da izađu na teren.

Link to comment

Guardian nam predvidja vise utakmica bez publike i jaku finansijsku kaznu a Albaniji teske sankcije

 

http://www.theguardian.com/football/2014/oct/15/serbia-albania-violence-uefa-inquiry-drone

 

Rekao bih da vise krive njih. Dobro je po nas sto su i Blater i Platini osudili politiku na stadionima.

 

 

Sada se vec znacajno razlikuju tekstovi od sinocnjih, sve sto sam video iz Engleske je na ovoj liniji a na moje veliko iznenadjenje i sve nemacko sto nije tabloid se fokusira na drona (Spiegel).   

Link to comment

Pošto nisam gledao- jel sudija izašao zajedno sa našim igračima kada su i oni izašli na teren ( posle prekida)? Ako jeste- onda je procenjeno da se utakmica moze nastaviti i onda bi Uefa morala ovo da registruje 3:0 za nas. Ako nije- nisu ni stvoreni uslovi za nastavak ( a to što je sudija šatro rekao Ivanoviću da izvede ekipu na teren možemo okačiti mačku o rep).

 

Sudije nisu izasle na teren.

Link to comment

Spomenuta je potencijalna opasnost dronova tj. za kakve se gadne stvari mogu koristit, al ja bi se sad recimo baš zajebavao :D

U Tirani recimo ako bude publike fino drona - staviš neku nepostojeću zastavu, pored mapa Narnije i natpis na nepostojećem jeziku a da njima liči na srpski, ne znam, "Tuža meći Albaneotija kamaraš".

Pa nek pizde i skaču da ga dohvate.

Edited by Carolostadien
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...