Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako nisu slagali, nema teorije da Albanija ne izgubi 3:0 za zelenim stolom.

 

Realno je:

 

1. 3-0 za nas

2. Ozbiljna kazna za Albaniju, moguće izbacivanje

3. Ozbiljna kazna za nas zbog loše organizacije

 

Ali ako reše da treniraju strogoću, mi nećemo ništa manje da najebemo od njih

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako nisu slagali, nema teorije da Albanija ne izgubi 3:0 za zelenim stolom.

 

Penis nisu slagali, Atkinson jeste govnar ali nema šanse da je zauzeo stav "dobro, oprostiće vam što su vas tukli, ajde sad da igramo još 50 minuta". Ili ako ga je nekako zauzeo, sumnjam da će zvanično to potvrditi Platiniju.

 

Meni je ono sinoć, sa navijačima koji nekažnjeno uskaču da šutnu fudbalere dok beže u tunel, delovalo kao situacija na ivici kolapsa. Ne znam na osnovu čega je trebalo da delegat proceni da sranje neće dalje da eskalira.

Link to comment

Ako nisu slagali, nema teorije da Albanija ne izgubi 3:0 za zelenim stolom.

 

Problem je da gotovo sigurno jesu slagali i malo mi je čudno da mediji ponavljaju te teorije dok istovremeno svi objavljuju i ovo (još sinoć):

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261116/Delegat-Mec-nije-mogao-da-bude-nastavljen-u-onim-uslovima

 

(ispričavam se unaprijed, vidim da su neki linkovi zabranjeni pa ako je i Blic među njima isprika)

Link to comment

Kako je agenciji AP rekao portparol UEFA Pedro Pinto Srbi i Albanci imaju rok do sledeće srede da se izjasne povodom dešavanja na stadionu Partizana, a konačna odluka biće doneta sutradan

Link to comment

Ako nisu slagali, nema teorije da Albanija ne izgubi 3:0 za zelenim stolom.

 

Nema nikakve šanse da je to tačno. Albanija može da izgubi par-forfe jedino ako su odbili predlog da igraju pošto se isprazne tribine. Ne verujem da postoji ludak koji bi im sugerisao da se vrate u ono ludilo.

Link to comment

Realno je:

 

1. 3-0 za nas

2. Ozbiljna kazna za Albaniju, moguće izbacivanje

3. Ozbiljna kazna za nas zbog loše organizacije

 

Ali ako reše da treniraju strogoću, mi nećemo ništa manje da najebemo od njih

i ja mislim da ce biti ovakav scenario

Link to comment

dobro, jel zaključak onda da je ovo ili nešto slično tome smišljano odmah nakon žreba ili je ipak stvar jednostavnija i lakša za planiranje i izvođenje?

 

od Đenove su čekali lukavi Albanci.

 

:fantom: 

 

 

jao

jao™

Edited by Mr.Pink
Link to comment

Nema nikakve šanse da je to tačno. Albanija može da izgubi par-forfe jedino ako su odbili predlog da igraju pošto se isprazne tribine. Ne verujem da postoji ludak koji bi im sugerisao da se vrate u ono ludilo.

 

Pa...ništa što Atkinson ne bi mogao da dogovori sa igračem Čelsija :D

Link to comment

Meni je ono sinoć, sa navijačima koji nekažnjeno uskaču da šutnu fudbalere dok beže u tunel, delovalo kao situacija na ivici kolapsa. Ne znam na osnovu čega je trebalo da delegat proceni da sranje neće dalje da eskalira.

Delageat verovatno dosta toga nije mogao da vidi u onom metežu. Ako je bio fokusiran na najveću grupu igrača na terenu lako je mogao da mu promakne majmun sa stolicom. Onog majmuna kod tunela gotovo izvesno nije video. Slabo šta se dešavalao u njegovoj neposrednoj blizini a na terenu je bilo x ljudi koji su mogli da mu zaklone vidik ili odvuku pažnju. Ne deluje skroz nemoguće da je u takvoj situaciji podržao varijantu da se utakmica nastavi.

Link to comment

Ovaj forum je otišao u đavola, samom činjenicom da je ovaj genije uspeo da sastavi 688 postova.

 

I ti si nebitan. Ni 6000 postova ti ne pomazu u tvojoj nebitnosti

Link to comment

Delageat verovatno dosta toga nije mogao da vidi u onom metežu. Ako je bio fokusiran na najveću grupu igrača na terenu lako je mogao da mu promakne majmun sa stolicom. Onog majmuna kod tunela gotovo izvesno nije video. Slabo šta se dešavalao u njegovoj neposrednoj blizini a na terenu je bilo x ljudi koji su mogli da mu zaklone vidik ili odvuku pažnju. Ne deluje skroz nemoguće da je u takvoj situaciji podržao varijantu da se utakmica nastavi.

 

Pa nije to baš tako banalno, nadam se. Valjda uzima u obzir i neka druga mišljenja, gleda snimak sigurnosnih kamera i slično. Nema nikakve šanse da je delegat predlagao nastavak u istim uslovima. Nikakve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...