Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je nemoguce da FIFA (ili UEFA, ko vec odlucuje) registruje utakmicu sa 3 : 0 za bilo koji tim.

U  nasu korist je nemoguce zbog propusta u organizaciji tj. uletanja navijaca na teren i napada na gostujucu ekipu .. mislim da je ovo vise nego razumno zakljuciti.

U koristi Albanije je takodje malo verovatno jer se tesko moze zanemariti "provokacija" koja je prethodila citavom haosu. Takav potez bi prosto stavio veliki pritisak na organizaciju meceva "visokog rizika" u buducnosti. Nisam strucan za tu temu ali ne deluje naivno obezbediti bilo koga ako imas 30000 napaljenih i isprovociranih majmuna na tako malom prostoru. Prosto se mora pokazati da od ovakvog spleta okolnosti niko ne moze da profitira. Uopste nije bitno ko je poslao drona, da li je umesan albanski savez i vlada, makedonski albanci ili neki srpski DB/Ozna ili sta vec.

Logicno mi deluje da se mec registruje rezultatom koji je bio pre prekida ili da se odigra novi mec bez publike na nekom drugom stadionu ili drugoj zemlji. Kazna sa FSS zbog propusta u organizaciji je neizbezna.

Link to comment

Ne znam koliko smo mi ovde svesni negativne reputacije koju imamo glede nasilja na nasim internacionalnim utakmicama. Mada na stranom forumu Bert Kasssies-a dosta su blagonakloni prema nama ovog puta.

Link to comment

Mislim da je nemoguce da FIFA (ili UEFA, ko vec odlucuje) registruje utakmicu sa 3 : 0 za bilo koji tim.

U  nasu korist je nemoguce zbog propusta u organizaciji tj. uletanja navijaca na teren i napada na gostujucu ekipu .. mislim da je ovo vise nego razumno zakljuciti.

U koristi Albanije je takodje malo verovatno jer se tesko moze zanemariti "provokacija" koja je prethodila citavom haosu. Takav potez bi prosto stavio veliki pritisak na organizaciju meceva "visokog rizika" u buducnosti. Nisam strucan za tu temu ali ne deluje naivno obezbediti bilo koga ako imas 30000 napaljenih i isprovociranih majmuna na tako malom prostoru. Prosto se mora pokazati da od ovakvog spleta okolnosti niko ne moze da profitira. Uopste nije bitno ko je poslao drona, da li je umesan albanski savez i vlada, makedonski albanci ili neki srpski DB/Ozna ili sta vec.

Logicno mi deluje da se mec registruje rezultatom koji je bio pre prekida ili da se odigra novi mec bez publike na nekom drugom stadionu ili drugoj zemlji. Kazna sa FSS zbog propusta u organizaciji je neizbezna.

 

Ne moze da se registruje 0:0 jer nije odigrano 60 minuta utakmice, moze samo da se ponovi mec od pocetka. A nasi se nadaju registrovanju 3:0 za nas jer je delegat navodno nalozio nastavak a Albanci su to odbili.

Link to comment

evo i originalnog linka

 

https://www.facebook.com/video.php?v=795652023830556&set=vb.121758747886557&type=2&theater

 

 

editovah, zaboravih koje linkove smemo da kacimo a koje ne (kurir, telegraf, blic, b92, sportal, ili sta vec)

 

ali posle ovog edita ljudi koji nemaju FB profil nece moci da vide klip.. jebem li ga sad

 

edit #485, pojavio se link i na mozzartsportu, taj valjda smem da okacim

 

http://www.mozzartsport.com/video/3197

 

Može i bez profila.

Link to comment

Fatalna neopreznost organizatora iz nogometnog saveza Albanije. Sad su gotovi. 

 

Nogometni savez definitivno otpada. Oni bi krpu švercovali u lopti. Šteta i što je klip kratak, u nastavku vadi iz kapuljače drona u delovima i sastavlja ga uz pomoć peroreza.

Link to comment

A zašto šapuće, boji se da mama ne čuje šta sprema?

 

I gde to seče jaknu, u hotelskoj sobi?

pa kada sapucu onda sve to izgleda jos misterioznije, dramski efekti itd

 

gde znam, nisam ja snimao :D

Link to comment

evo i originalnog linka

 

https://www.facebook.com/video.php?v=795652023830556&set=vb.121758747886557&type=2&theater

 

 

editovah, zaboravih koje linkove smemo da kacimo a koje ne (kurir, telegraf, blic, b92, sportal, ili sta vec)

 

ali posle ovog edita ljudi koji nemaju FB profil nece moci da vide klip.. jebem li ga sad

 

edit #485, pojavio se link i na mozzartsportu, taj valjda smem da okacim

 

http://www.mozzartsport.com/video/3197

 

:lolol:

 

cim se ljudi bave jebote...ali jebote

Link to comment

Ne moze da se registruje 0:0 jer nije odigrano 60 minuta utakmice, moze samo da se ponovi mec od pocetka. A nasi se nadaju registrovanju 3:0 za nas jer je delegat navodno nalozio nastavak a Albanci su to odbili.

Do sada se jedno 90% vesti koje su sinoć objavili srpski tzv mediji ispostavilo kao netačno ili potpuno izmišljeno, tako da sličan ishod možemo očekivati i po pitanju onoga što je delegat naložio.

 

Apsolutno nemamo na osnovu čega da donesemo neki sud osim na osnovu onoga što smo videli na RTS odnosno YT klipovima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...