Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

naravno da to nisu obične krpe. 

videti pod Srebrenica.

 

Dakle zastava velike albanije na fudbalskom terenu u BG je samo krpa (nije provokacija, namera izazivanje incidenta, uvreda) a ovo jeste.

Ovde ćemo završiti. Pozdrav.

 

Da, ne pada mi na pamet da diskutujem o Srebrenici, šta mislim dovoljno sam napisao pre.

Link to comment

Dakle zastava velike albanije na fudbalskom terenu u BG je samo krpa (nije provokacija, namera izazivanje incidenta, uvreda) a ovo jeste.

 

postoji razlika između provokacije i veličanja zločina. 

 

dug je to put.

Edited by Mr.Pink
Link to comment

Pa nitko nije paktirao sa albanskim nacionalizmom. Jesu bili dovitljivi i jesu jebali u mozak (srce?) mase nacosa na tribinama. Mene nisu. Nisu ostvarili veliku Albaniju time sto su provozali drona. Trebali su i hoce, nadam se, popiti kaznu radi toga.

Link to comment

@ficfiric

 

Jel treba da ti dam imena mojih Fb prijatelja da bih ti validirao post? 

 

A na forumu jbt, jel čitamo isti topik? Šta piše Mr Pink sve vreme? Šta piše Aće sve vreme?

Edited by McCabe
Link to comment

U biti jedna od zanimljivih stvari u cijeloj priči je da, kad već donose takva pravila svako malo, Srbija i Albanija uopće mogu igrati (ili Srbija - Hrvatska, pogotovo 1999.) u istoj grupi, ali glavno da ne može Španjolska - Gibraltar. Jer nema sumnje da bi sva tri krvožedna Gibraltarca napravila goleme pizdarije pri gostovanju Španjolaca, kao i da bi se cijeli Madrid digao noge pri dolasku gibraltarskih rekreativaca.

Link to comment

Potpredsednik Srpske napredne stranke je u izjavi Tanjugu rekao da je potpuno zgrožen "brutalnim vredjanjem i napadom na premijera Srbije" u direktnom prenosu javnog servisa.

"Ne pamtim da se ikada u istoriji RTS-a dogodio ovakav skandal, da jedan bahati primitivac u direktnom prenosu, i to u dva navrata, najbrutalnije vredja predsednika Vlade", naveo je Stefanović.

 

sns-nebojsa-stefanovic-1342265727-101308

 

Овај рођак после оволико срања која су му се десила у министарству би могао чисто из моралних разлога да поднесе неку оставку.Добро то да није моралан знамо сви,али скретање са теме где 7 500 полицајаца је неспособно да обезбеди једну утакмицу,а њему је неко проблем што виче вучићу педеру.

Није он џаба добио надимак слина.

Link to comment

U biti jedna od zanimljivih stvari u cijeloj priči je da, kad već donose takva pravila svako malo, Srbija i Albanija uopće mogu igrati (ili Srbija - Hrvatska, pogotovo 1999.) u istoj grupi, ali glavno da ne može Španjolska - Gibraltar. Jer nema sumnje da bi sva tri krvožedna Gibraltarca napravila goleme pizdarije pri gostovanju Španjolaca, kao i da bi se cijeli Madrid digao noge pri dolasku gibraltarskih rekreativaca.

Posrbica je juče rekao, mislim, da takve odluke UEFA donosi po zahtevu samih saveza. Dakle, FSS i FSA su se morali dogovoriti i to zatražiti od UEFA pre žrebanja grupa.

Link to comment

@ficfiric

 

A na forumu jbt, jel čitamo isti topik? Šta piše Mr Pink sve vreme? Šta piše Aće sve vreme?

 

šta piše nisam u toku?

ja koliko vidim ti učitavaš nacionalizam 1 dronu?

Link to comment

Овај рођак после оволико срања која су му се десила у министарству би могао чисто из моралних разлога да поднесе неку оставку.Добро то да није моралан знамо сви,али скретање са теме где 7 500 полицајаца је неспособно да обезбеди једну утакмицу,а њему је неко проблем што виче вучићу педеру.

Није он џаба добио надимак слина.

 

apajebiga, ima on te svoje prioritete u gradaciji užasa.  jedva čekam da se babić dohvati skupštinske govornice.

Link to comment

Pa nitko nije paktirao sa albanskim nacionalizmom. Jesu bili dovitljivi i jesu jebali u mozak (srce?) mase nacosa na tribinama. Mene nisu. Nisu ostvarili veliku Albaniju time sto su provozali drona. Trebali su i hoce, nadam se, popiti kaznu radi toga.

 

Nije dron isprovocirao nacoše, već nasrtaj dvojice Albanaca koji otimaju drona kilavom Mitroviću i žele što pre da ga iznesu sa terena, ne bi li se utakmica nastavila, a naš savez (kao glavni & odgovorni domaćin) eskivirao kaznu.

 

Inače, nisam obraćao pažnju, je l' su forumaši koji su organizovanost pri pilotiranju dronom proglasili teorijom zavere, isti oni forumaši, koji su potpisali tičerovu peticiju da je dron tetoviranih ruku delo i zapravo Kokezin klin u Toletovom točku? Bilo bi megakjut da jesu.

Link to comment

apajebiga, ima on te svoje prioritete u gradaciji užasa.  jedva čekam da se babić dohvati skupštinske govornice.

 

 

Како сам тог бабића заборавио,слина је мала беба за његово увлачење у буљу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...