Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To je budalastina da je dron dignut sa krova crkve. Iz iste kuhinje odakle i hapsenje Rame. Dron je dosao iz zapadnog pravca, znaci granica severa i zapada na stadionu - prema Hajd parku. Sa vrha istocne tribine dron se mogao videti kako prilazi odatle dobrih 50m pre nego sto je bio iznad tribina i kasnije terena.

 

Moja pretpostavka je da su ga digli ili iz solitera na toj strani jer tu nema murije, ili sa platoa ispred Muzeja 25.maj. Dron je morao imati kamericu sa onakvim navodjenjem iznad terena i usporavanjem. Ako nije onda su ga navodila dvojica, jedan spolja a drugi unutra, na stadionu. Ako se moze navoditi i mobilnim telefonom, onda nema sanse da je iko od troglodita mogao da provali da neko radi nesto sumnjivo medju njima, prosto nije taj nivo svesti i svi su bili zauzeti gledanjem u zastavu.

Edited by gazza1
Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

realno, ja ne verujem da su ovo albanci organizovali, ako je tačna informacija da je dron poleteo sa krova crkve, uz momentalni upad ice bogdanova i cele ekipe, meni ovo deluje kao moronski pokušaj svrgavanja toleta. 

+1

 

bogdanov + albanska zastava + drugi koncept = isto sranje

 

Šteta što je Lujo demonstrativno napustio forum, zanimalo bi me šta on ima da kaže povodom ovoga.

zaista steta. gotivno je bilo citiati njegove inteligentne posalice a znao je i da pokaze zasto je nekako drugaciji i pametniji od ostataka foruma. 

Link to comment

Potpredsednik Srpske napredne stranke je u izjavi Tanjugu rekao da je potpuno zgrožen "brutalnim vredjanjem i napadom na premijera Srbije" u direktnom prenosu javnog servisa.

"Ne pamtim da se ikada u istoriji RTS-a dogodio ovakav skandal, da jedan bahati primitivac u direktnom prenosu, i to u dva navrata, najbrutalnije vredja predsednika Vlade", naveo je Stefanović.

 

sns-nebojsa-stefanovic-1342265727-101308

on, jebotebob, uopste ne vidi krivicu murije :frust:

Link to comment

Sto fali objasnjenju i prici koja se pojavila u medijima o grupi albanskih navijaca iz Skopja. Kupili drona, okacili transparent i poslali ga iznad stadiona sa neke pozicije u blizini. Na drona okace kamericu, ako vec nije ugradjena i sve to ide bez problema. Jedino je pitanje dometa.

 

Da je bila normalna zastava, a ne transparent sa velikom Albanijom, nebi se cak moglo smatrati ni politickom provokacijom.

 

Jbg, da baba ima kurac bila bi deda, moglo je biti tako sto kazes, ali nije i to je sad cinjenica.

 

 

Posle prespavane noci ja mogu da kazem da mi je ustvari najzalije sto mi igramo ko govna. Palimo se tu nesto kako smo srcan narod, osetljiv na nepravde itd, kako ginemo u sportu i slicno, a tim nam je ko gomila kastriranih mravojeda. I umesto da zagrizemo i nakantamo ove nesrecnike sa po 5:0 i ovde i tamo i da nas boli dupe i za UEFU i zeleni sto i sve, mi ko babe.

Link to comment

Andjus na kafici kod Djuke `ekskluzivno` podelio info da Tole odbija ponovno odigravanje utakmice i trazi 3:0 za nas. Medju zanimljivim citatima izdvojio bih one da albanski premijer verovatno ima 9,10 brace i da su svi veliki atentati izvrseni opremom jeftinijom od 40 evra.

Valjda ce neko da stavi na YT uskoro, onaj stepen lupetanja ne sme da ostane ispod radara. Putin bio nobelovan za mir, brat pustio zmaja, nikad nije glasao za Vucica ali razmislja da to ucini zbog Srbije.

Edited by Goranz
Link to comment

Zasto bi organizirali nesto takvo? Time sto im se dize na taj transparent i sto su se isli naguravati i boriti za njega pucali su sebi u nogu. Bit ce kaznjeni radi ovoga.

Link to comment

podmetanje podmetanje aaaaaa

 

gde sam to rekao care

 

Pa nisi al si sarkazmom odgovarao na komentar koji sumnja u to da je cjelokupna albanska delegacija skupa s igračima bila upoznata s Operacijom Dron ;)

Link to comment

 

Da je bila normalna zastava, a ne transparent sa velikom Albanijom, nebi se cak moglo smatrati ni politickom provokacijom.

 

Da je bila normalna zastava, a ne transparent sa Velikom Albanijom, imalo bi smisla pričati o odbrani svetinje.

Link to comment

Zasto bi organizirali nesto takvo? Time sto im se dize na taj transparent i sto su se isli naguravati i boriti za njega pucali su sebi u nogu. Bit ce kaznjeni radi ovoga.

 

Ništa, onda da se nađemo da smo mi njima šuknuli dronom, a oni nama poslali Bogdanova na teren.

Link to comment

Aha. Dakle ne bi imao mišljenje da se zastava "Velike Srbije" šetala po stadionu u Tirani i da negi glupan izjavi kako je morao da je spasi od ruka šiptara*"

Sigurno.

 

*Mislim na uvredljivi naziv Škija.

 

zašto bi morali da idemo tako daleko, tj. do Tirane? 

 

pa dovoljno je otići na neki derbi tipa NP Rad i baciti pogleda na transparente.

Link to comment

Posle prespavane noci ja mogu da kazem da mi je ustvari najzalije sto mi igramo ko govna. Palimo se tu nesto kako smo srcan narod, osetljiv na nepravde itd, kako ginemo u sportu i slicno, a tim nam je ko gomila kastriranih mravojeda. I umesto da zagrizemo i nakantamo ove nesrecnike sa po 5:0 i ovde i tamo i da nas boli dupe i za UEFU i zeleni sto i sve, mi ko babe.

 

Ovo je i meni utisak - u bilo kom drugom sportu ispratili bi ih na poluvremenu sa dobijenom tekmom. Ma kako nam jadan fudbal bio, i dalje smo daleko zvucniji od njih. Dosta njihovih igraca igra bukvalno u ekipama losijim od Zvezde i Partizana.

Recimo kosarkasi su u zadnje vreme tu na nekom nivou mahom igraca ekipa krajnjeg evropskog proseka,pa se cesce stisnu nego sto prsnu, a ne pamtim kada su fudbaleri uradili ista iole vredno pomena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...