Jump to content

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja ne vjerujem da je ova provokacija zavjera koju su oni, svi zajedno, unaprijed spremali. Ne ide im u korist. Zapravo mislim da su i albanski igraci "nasjeli" pa su isli "braniti svetinju". Na taj nacin su se sami povezali sa tim.

 

znači dogodilo se slučajno, leti, leti, pa op preko stadiona

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto fali objasnjenju i prici koja se pojavila u medijima o grupi albanskih navijaca iz Skopja. Kupili drona, okacili transparent i poslali ga iznad stadiona sa neke pozicije u blizini. Na drona okace kamericu, ako vec nije ugradjena i sve to ide bez problema. Jedino je pitanje dometa.

 

Da je bila normalna zastava, a ne transparent sa velikom Albanijom, nebi se cak moglo smatrati ni politickom provokacijom.

 

Meni se cini da navijaci imaju opsesiju doci na tudju teritoriju i prikazati se sa zastavom u dresu i slicno. Neki su cak spermni i dobiti neke batine radi toga.

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-dresu-zvezde-prosetao-jelacic-placom-za-kilogram-janjetine/278429.aspx

Edited by reginald
Link to comment

A zasto mislis da bi se nesto promjenilo posle pet godina suspenzije? Proletilo bi tih pet godina i sve bi se nastavilo kao i do sada.

 

Pa za pet godina oni ce se dokoni povuci sa ulica, pozavrsavati kurseve, naci poslove i osnovati porodice :)

Link to comment

Andjus na kafici kod Djuke `ekskluzivno` podelio info da Tole odbija ponovno odigravanje utakmice i trazi 3:0 za nas. Medju zanimljivim citatima izdvojio bih one da albanski premijer verovatno ima 9,10 brace i da su svi veliki atentati izvrseni opremom jeftinijom od 40 evra :lolol:

Link to comment

Fali to kako je grupa albanskih navijača iz Skopja uspela da postavi dron na crkvu koja se nalazi u bezbednosno najpokrivenijem delu okruženja stadiona.

 

Al vidiš to je stvar koja još najviše vuče na ono teacherovo.

Jer to vrijedi za bilo koga, barem bilo koga s albanske strane.

Link to comment

Andjus na kafici kod Djuke `ekskluzivno` podelio info da Tole odbija ponovno odigravanje utakmice i trazi 3:0 za nas. Medju zanimljivim citatima izdvojio bih one da albanski premijer verovatno ima 9,10 brace i da su svi veliki atentati izvrseni opremom jeftinijom od 40 evra :lolol:

kralj

Link to comment

Potpredsednik Srpske napredne stranke je u izjavi Tanjugu rekao da je potpuno zgrožen "brutalnim vredjanjem i napadom na premijera Srbije" u direktnom prenosu javnog servisa.

"Ne pamtim da se ikada u istoriji RTS-a dogodio ovakav skandal, da jedan bahati primitivac u direktnom prenosu, i to u dva navrata, najbrutalnije vredja predsednika Vlade", naveo je Stefanović.

 

sns-nebojsa-stefanovic-1342265727-101308

Link to comment

bio je tačno kome problem? onoj bagri u SRS konfekciji što se skupila na tribinama i koja btw to radi svakoga vikenda u domaćoj ligi?  

meni nije bio problem, jer ja pod jedan uopšte ne idem na stadion jer tamo ne očekujem ništa dobro (i ne pričam o kvalitetnom športu), a pod dva mene 1 krpa nikako ne ugrožava. 

Aha. Dakle ne bi imao mišljenje da se zastava "Velike Srbije" šetala po stadionu u Tirani i da negi glupan izjavi kako je morao da je spasi od ruka šiptara*"

Sigurno.

 

*Mislim na uvredljivi naziv Škija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...