Jump to content

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

misliš u vreme fašističke okupacije Albanije?

 

:fantom: 

 

pa da, fašizam je sistem koji se zasniva na šovinizmu. 

 

 

 

A ti si bas siguran da je veliki broj Albanaca i pripadnika politickih i plemenskih elita to tada percipirao kao fasisticku okupaciju...? Da ne idemo predaleko, ima drugih topika za ovakve stvari.

Link to comment

Ne vredi, nekima ovo prosto ne uspeva da udje u glavu. Ili ne zele da priznaju sebi da smo izjebani najjeftinijim mogucim stosom.

Za srpsko društvo ne bi bilo boljeg leka nego da po odluci UEFA odmori od fudbala jedno 4-5 godina. Na početku bi bilo kletvi i kuknjave ali na duži period bi stvarno bilo korisno. Kada dođeš u situaciju da ti fudbalski stadion ispuni 30k onakvih troglodita, to je stvarno poslednji alarm i poziv da se taj stadion zakatanči na duži period. Ako mi nećemo da ga zakatančimo, onaj ko bi bio voljan da to uradi umesto nas učinio bi nam ogromnu uslugu iako naše društvo ne bi znalo da tu uslugu ceni kako treba.

 

To po strani, u ovoj konstrukciji o nasedanju na jeftin štos ispada da su ovi nekakvi šmekeri koji su ispravno predvideli da su Srbi takve prsotine da će popušiti najgluplju foru pa su im onda šmekerski isporučili tu foru za male pare. Fora je u stvari neopevano podla i ne radi se uopšte o tome ko joj je pribegao i ko se upecao kao muflon. Radi se o tome što je ova fora, živi bili pa videli, začetak jednog potpuno novog trenda ispoljavanja patriotizma™ ili čega već na stadionima. Pre ili kasnije to ispoljavanje će dovesti do neke tragedije samo što tada neće biti umešani glupi Srbi pa da kažemo vidi ove majmune kako puše najjeftiniju moguću bananu, nego će biti umešana neka malo bolje vrednovana nacija pa će čitav svet ostati u šoku i neverici.

Link to comment

Jel se Vucic oglasio?

 

Celo jutro je u kupatilu. Stoji pred ogledalom pitajuci se zasto ga zovu pederom. Na vezi je i sa stilistom raspravljajuci da li treba da pusti brkove ili bradu

Link to comment

cudi me da ni milimetar grcke nije na toj zastavi prikljucen albaniji, Ioannina npr.

 

Tu je sva Čamerija, sa sve zaleđem (i Krfom), nemoj da brineš :) Jedino što će pre Beograd da postane deo Albanije nego to :D

Link to comment

A tribine? Jesu li momci u crnim majicama dosli zbog fudbala ili zbog шиптара?

 

nemoj tako, nije lepo, u pitanju su albanci

 

dron nije isplaniran u toku 42 minuta od početka utakmice, tako da jad i beda tribina nemaju veze sa ovim slučajem

 

oni su dublji i gori problem

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

Meni najžalije što je Lujo napustio forum posle onog sa Kimom, imao je lep običaj da se javlja na ovakve osetljive balkanske međunacionalne teme.

 

 

Ma daj, svi bi se grohotom nasmijali i nastavili tekmu u ljubavi i veselju.

 

Šteta što je Lujo demonstrativno napustio forum, zanimalo bi me šta on ima da kaže povodom ovoga.

 

 

gde se dede Makedonija? mozda Lujo zna.

Njuškate po Lujinom tragu, njuškate, ližete, slinite... Sa'ka' vas roknem jednim dronom! 

Link to comment

Za srpsko društvo ne bi bilo boljeg leka nego da po odluci UEFA odmori od fudbala jedno 4-5 godina. Na početku bi bilo kletvi i kuknjave ali na duži period bi stvarno bilo korisno. Kada dođeš u situaciju da ti fudbalski stadion ispuni 30k onakvih troglodita, to je stvarno poslednji alarm i poziv da se taj stadion zakatanči na duži period. Ako mi nećemo da ga zakatančimo, onaj ko bi bio voljan da to uradi umesto nas učinio bi nam ogromnu uslugu iako naše društvo ne bi znalo da tu uslugu ceni kako treba.

 

 

 

A zasto mislis da bi se nesto promjenilo posle pet godina suspenzije? Proletilo bi tih pet godina i sve bi se nastavilo kao i do sada.

Edited by MiddleClass
Link to comment

A zasto mislis da bi se nesto promjenilo posle pet godina suspenzije? Proletilo bi tih pet godina suspenzije i sve bi se nastavilo kao i do sada.

Možda se ništa ne bi promenilo ali se barem ne bi prelivalo izvan Srbije tokom tih pet godina. Ovako kako je sada, svejedno se ništa ne menja niti će se promeniti ali je zato uvek prisutna opasnost od međunarodnog krvoprolića. Koji će to Srbiji ili bilo kome drugom. Lepo katanac, pa ako dovede do nečeg pozitivnog onda super, a ako ne dovede barem će nivo ludila u društvu biti na manjem nivou što je sasvim dovoljno.

Link to comment

Hm. Pa sinoć je bio.

Ili nije?

A gle čuda pišemo na temi koja se tiče upravo tog događaja™.

 

bio je tačno kome problem? onoj bagri u SRS konfekciji što se skupila na tribinama i koja btw to radi svakoga vikenda u domaćoj ligi?  

 

meni nije bio problem, jer ja pod jedan uopšte ne idem na stadion jer tamo ne očekujem ništa dobro (i ne pričam o kvalitetnom športu), a pod dva mene 1 krpa nikako ne ugrožava. 

Link to comment

Ja ne vjerujem da je ova provokacija zavjera koju su oni, svi zajedno, unaprijed spremali. Ne ide im u korist. Zapravo mislim da su i albanski igraci "nasjeli" pa su isli "braniti svetinju". Na taj nacin su se sami povezali sa tim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...