Jump to content

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kano zapete puške čekali trenutak da krenu u sveopšti juriš u cilju odbrane svoje najveće svetinje.

Stvarno si Sherlock, nema ti ravna. 

 

Nego niko ne uzima u obzir ove Shvercerate iz Skopja što su se javili? Navodno imaju i fotke.

 

S vedrije strane valja istaknuti ponašanje igrača Srbije, od početka do kraja incidenta im je očito bio cilj smirivanje situacije. Od svih uključenih najviše su kažnjeni oni. Moraju igrati za rulju s tribina što poziva na klanje, moraju ispaštati posljedice političke provokacije i nesposobnosti organizatora tekme. Sad moraju tražiti i dodatne motive za nastupe u najdražem dresu teem. 

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gazza problem treće i posljednje rečenice je u "trebalo" i "hoće". Jer tu je problem domaćinstva. Ako nekako dokažete i pokaže se da je istina da je onaj premijerov brat upravljao dronom ili tako nešto - onda će vjerojatno i albanski savez bit kažnjen. Ali teško da će se tako nešto dogoditi.

Mogao sam ga ja poslat. Ili Bogdanov što reče Teacher.

Naravno da ga je poslala srpska tajna služba. Ali nije uopšte u tome stvar, niti je bitno da Albanija dobije neku kaznu. Srbija je odavno zaslužila šut kartu iz evropskog fudbala i nije nikakav problem da je dobije upravo sada. Što se tiče Albanije neka dobiju ovo 3:0, neka se plasiraju na EP, neka tamo prođu grupu, neka cveta hiljadu cvetova.

 

Ali samo jedna stvar: svi vi™ što ste u fazonu "dron je dron i ništa više od toga, simpatična mala igračkica koju dobiješ u supermarketu na popustu kako bi mogao da ga malo šukneš glupom susedu koji će da nasedne™", imaćete priliku da se prisetite svoje teorije relativiteta kada u ne tako dalekoj budućnosti neki sličan mali simpatični drončić bude pokrenuo lanac dešavanja koja će ostaviti gomilu mrtvih na i oko stadiona.

 

Zašto će negde drugde to biti bezuman teroristički akt a ovde je slatki mali drončić kojeg je i onako poslao Bogdanov, za mene ostaje misterija.

Link to comment

e, aj nemoj izmisljati scene sa vemblija, poseti zvezdin ili partizanov stadion vikendom, pa porazmisli o transparentima i performansima. 

 

nisam primetio zgrazavanje, uzasavanje i predimenzionisanje nad po sadrzaju potpuno istim parolama. ali eto sad je neko "nama" to uradio pa je uzasno, stravicno i za anale :D

 

uopste se ne radi o parolama. radi se o narusavanju integriteta stadiona iz vazduha, a zapocetog izvan stadiona. Ovo sto Borris kaze, postoje ozbiljne (zapravo najozbiljnije) zemlje gde bi ovako nesto bilo tretirano kao, bar potencijalni, teroristicki napad. 

Edited by MancMellow
Link to comment

pa nase antiteroristicke sluzbe su angazovane na drugim poslovima, jbg. malo za drzavu, malo za SPECTRE.

 

njih treba raspustiti. posle ovoga jasno je da ne sluze nicemu cemu bi trebalo

Edited by MancMellow
Link to comment

Ali samo jedna stvar: svi vi™ što ste u fazonu "dron je dron i ništa više od toga, simpatična mala igračkica koju dobiješ u supermarketu na popustu kako bi mogao da ga malo šukneš glupom susedu koji će da nasedne™", imaćete priliku da se prisetite svoje teorije relativiteta kada u ne tako dalekoj budućnosti neki sličan mali simpatični drončić bude pokrenuo lanac dešavanja koja će ostaviti gomilu mrtvih na i oko stadiona.

 

Zašto će negde drugde to biti bezuman teroristički akt a ovde je slatki mali drončić kojeg je i onako poslao Bogdanov, za mene ostaje misterija.

Ovaj... niko ovdje nije u fazonu slatkog malog drončića. Izgleda da si opasno sklon tripovima.  

Link to comment

A dron se posle obavljenog posla opet našao u albanskim rukama :s_a:

 

Pazi kad pored sto hiljada policajaca dron završi u svlačionici albanske reprezentacije i moguće u Tirani. Ladno mogu da ga stave u muzej. Na albanskoj zastavi umesto orla treba da stoji quadcopter. ^_^

 

Ja ovo čitam jutros i potpuno mi je neverovatno. Jebote, desi se frka bez presedana, nemaš pojma ko je počinilac, a tvoji organi reda nisu sposobni ni da dokazni materijal zadrže u svom posedu. 

 

Sa druge strane, ono što smo pričali da će biti teško dokazati umešanost albanske reprezentacije u celu stvar momentalno otpada ako su odneli drona u svlačionicu, odbili da ga predaju policiji, i vratili ga kući. Ko ih jebe, sad mogu komotno da popasu koju god kaznu hoćeš.

Link to comment

Kako prenosi dnevni sportski list"Žurnal", postoje četiri scenarija kako ona može biti registrovana.


Ako krivica bude u potpunosti prebačena na Srbiju kao organizatora, utakmica bi mogla da bude registrovana sa 3:0 za goste, ali to je malo verovatno.


Druga mogućnost je da se utakmica odigra na neutralnom terenu u novom terminu koji odredi UEFA.


Treća mogućnost je da se meč ponovi u Beogradu, ali pred praznim tribinama i četvrta opcija je da ako se utvrdi odgovornost Albanaca za incident, utakmica bude registrovana u korist Srbije.


U svakom slučaju FSS će dobiti novčanu kaznu, ali to je najbenignije što može da zadesi srpsku kuću fudbala.


Srbiji je istekla i dvogodišnja uslovna kazna zbog slučaja "Đenova", što je dobra okolnost.


U svakom slučaju srpska kuća fudbala mora sada da prikupi sve dokaze protiv gostujuće strane kako bi izbegla drakonsku kaznu.


 


http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:514825-Sta-ce-odluciti-UEFA


 


Ovo bi trebalo da se registruje 3:0 za Srbiju + izbacivanje albanske reprezentacije iz kvalifikacija upakovano sa žestokom novčanom kaznom zbog političke diverzije koja je najstrožije zabranjena. Upad navijača je posledica političke diverzije dronom. I nas treba kazniti novčano + prazne tribine zbog loše organizacije.


Link to comment

Stvarno si Sherlock, nema ti ravna.

Izgleda da si opasno sklon tripovima.

Nije mi jasno čemu nervoza. Srbija će biti izbačena, Albanija uz malo sreće ide na EP, još koji dan i PPP će ustanoviti da su dron zajedno lansirale BIA i FSB. Sve ide kao po loju, šuknuli ste ga srpskim tupsonima za sve pare, ahahaha, mnogo dobra fora.

Edited by beowl
Link to comment

Ma ne, to sam rekao za lika sa kaisom, nebitno :P

Uh, o ovom ne želim ni razmišljati. Samo brza opaska na prvu loptu, sviđa mi se suverenost kojom odbija nametnute stereotipe o mišićavoj muškarčini, dežmekasto je sexy! 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...