Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste dron provokacija, ali da je utakmica organizovana kako treba ne bi bilo upada na teren, baklji, gadjanja igraca itd. Izvizdali bi Albance i nastavili da skandiraju "ubi, zakolji". Ozloglaseni huligan prolazi svaki bezbednosni prsten i zavrsi na terenu, redari se biju, baklje se unose...FSS treba pedalirati iz kvalifikacija, a Albanci ce verovatno dobiti novcanu kaznu.

Ne lupajDjuka i Andjus malopre kvalitetno analizirali i zakljucili da je utakmica bila odlicno organizovana, publika reagovala mirno i dostojanstveno i ovo je pre svega udar na Putina.

Link to comment

realno, ja ne verujem da su ovo albanci organizovali, ako je tačna informacija da je dron poleteo sa krova crkve, uz momentalni upad ice bogdanova i cele ekipe, meni ovo deluje kao moronski pokušaj svrgavanja toleta.

U tom slučaju na transparentu ne bi bila ona dvojica nego bi bili Adem Jašari i grb UCK. Dodatno, albanski igrači bi bili zatečeni/zbunjeni i ne bi kano zapete puške čekali trenutak da krenu u sveopšti juriš u cilju odbrane svoje najveće svetinje.

Link to comment

Naš problem je što uvek imamo brojni deo publike koji em imaju kratak fitilj em nemaju mozga pa nas je lako isprovocirati jer su naše reakcije predvidljive. Kad očekuješ provokaciju psihološki se spremiš za nju i nemaš problema. Jednostavno ne reaguješ i to je to. Time si ti dobio duel a ne protivnik. Ali reci ti to onima što su uleteli i napali igrače. Sad kad od UEFE dobijemo po pičci opet će drugi da nam bude kriv.

 

Albanci su nas izjebali kao sansku kozu i to je to.

 

Da nas treba izbaciti - treba. I to na duze, zbog Bogdanova najvise. I zbog opste nesposobnosti.

 

No, pokusavam da zamislim scenu gde na utakmici Engleska - Nemacka na Vembliju slece dron sa mapom Treceg rajha u kome je i Engleska. Gerrard/Rooney krece da namotava zastavu, a prilecu mu Schweinsteiger i Muller da mu je otmu. Dal bi neko uleteo u teren? Ne znam... Al znam da bi ponajmanje u novinama bila vest da li je neko usao u teren. Velikom broju vas izmicu dve potpuno razlicite dimenzije uletanja navijaca u teren i pojave drona na utalmici sa transparentom ovog tipa. 

Link to comment

Ne lupajDjuka i Andjus malopre kvalitetno analizirali i zakljucili da je utakmica bila odlicno organizovana, publika reagovala mirno i dostojanstveno i ovo je pre svega udar na Putina.

 

pokrali čestitog anđelkovića.

 

tu je sve, uključivo nezaobilazno zgražanje zbog "vučiću homoseksualče".

 

 

On je ukazao da je reč o pokušaju polarizacije srpskog društva, potpaljivanja sukoba unutar same Srbije i vređanja nacionalnog ponosa.

 

"Zar bi mogao u normalnim okolnostima u nekoj drugoj zemlji neko da se ubaci nekoliko puta u kameru i da na taj način vređa i samog premijera", upitao je Anđelković.

Link to comment

realno, ja ne verujem da su ovo albanci organizovali, ako je tačna informacija da je dron poleteo sa krova crkve, uz momentalni upad ice bogdanova i cele ekipe, meni ovo deluje kao moronski pokušaj svrgavanja toleta. 

 

Nema sanse da su ti mozgovi smislili Dzemailija i Boljetinija (Boljetinca) na zastavi.

 

606488061543d8f9d1c268668661748_orig.jpg

Link to comment

Da nas treba izbaciti - treba. I to na duze, zbog Bogdanova najvise. I zbog opste nesposobnosti.

 

No, pokusavam da zamislim scenu gde na utakmici Engleska - Nemacka na Vembliju slece dron sa mapom Treceg rajha u kome je i Engleska. Gerrard/Rooney krece da namotava zastavu, a prilecu mu Schweinsteiger i Muller da mu je otmu. Dal bi neko uleteo u teren? Ne znam... Al znam da bi ponajmanje u novinama bila vest da li je neko usao u teren. Velikom broju vas izmicu dve potpuno razlicite dimenzije uletanja navijaca u teren i pojave drona na utalmici sa transparentom ovog tipa. 

 

 

e, aj nemoj izmisljati scene sa vemblija, poseti zvezdin ili partizanov stadion vikendom, pa porazmisli o transparentima i performansima. 

 

nisam primetio zgrazavanje, uzasavanje i predimenzionisanje nad po sadrzaju potpuno istim parolama. ali eto sad je neko "nama" to uradio pa je uzasno, stravicno i za anale :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...