Jump to content
IGNORED

ABA league Fantasy 2014/15


Recommended Posts

A jel moze da se prave timovi i od drugog kola? Ja sam uvek ostavljao bar jednu ekipu da je napravim kad se zavrsi prvo kolo. I znala je ta ekipa da bude najbolja na kraju. Tako se gube poeni iz prvog kola, ali se to lako nadoknadi.

Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    23

  • adasevic

    18

  • kobni zelaya

    8

  • KennyDalglish

    7

Odbrojavanje je do pocetka ovog kola, ti mozes da napravis 10 timova pa ukupno napravio 10 sada ili u 25.kolu svejedno je. U Evroligi nemas limite, mozes u svakom kolu da napravis koliko hoces timova

Link to comment

Pa ne moras da pratis 10. Napravi na pocetku 5-6, pa vidi kako ide i vremenom se bavi sa 2-3 najvise, ili samo jednim.

 

Nego, ima li gde Dareta zivog? Nekad je bio veliki zaljubljenik u aba fantazi. Mozda je i on menjao nick, pa ne znam...

 

Pozdrav!

 

Hvala na secanju! :)  Mrdam, ali nemam vremena za forum i fantazi... Radim, majstorišem, predajem, igram bridž i manijačim na druge načine... A jelte, sami znamo koliko vremena ume da iscuri u forumašenju i fantaziranju....

 

Ovako u prolazu... Ove cene su vrlo niske tako da cemo videti kako to utice na onu staru dilemu, šta, koliko i kojoj meri skupljati... Poene ili kredite...

 

Napravio brzometno 5 timova koristeci utakmice sa pripremnog perioda objavljenih na b92 forumu.

 

Brata Halila ipak nisam uzeo... Nekako mi nas Jokic veci monopolista...

(naravoucenije je da uvek igramo prvo na monopoliste, a tek docnije na kvalitet)

 

U zdravlje... :blush:

Link to comment

Napokon juce sednem da se malo posvetim izucavanju i pravljenju timova. Kad pise pocelo kolo.. Ja pogledam, ono vec igra Zvezda :isuse: Jebo me konj zaboravni i rasejani. Imam neke 3 ekipe sklepane kad je izasao fanrazi, bez ikakvog plana, Muric u sve tri ekipe, u jednoj je i kapiten. Tako da hteo ne hteo, ove godine krecem od drugog kola :(

 

Jel se moze u nasu ligu posle prvog kola, i sa koliko timova?

Link to comment

Napokon juce sednem da se malo posvetim izucavanju i pravljenju timova. Kad pise pocelo kolo.. Ja pogledam, ono vec igra Zvezda :isuse: Jebo me konj zaboravni i rasejani. Imam neke 3 ekipe sklepane kad je izasao fanrazi, bez ikakvog plana, Muric u sve tri ekipe, u jednoj je i kapiten. Tako da hteo ne hteo, ove godine krecem od drugog kola :(

 

Jel se moze u nasu ligu posle prvog kola, i sa koliko timova?

:D

ja nemam ekipu bez bar jednog koji nije igrao ovo kolo...

najveci index koji sam skupio je oko 120 :isuse:

moze u ppp i svih 10

Link to comment

Al sam odigrao kolo :D

 

Najbolji tim celih 140.4 poena i 2500 mesto :( Tu ima 114 indeksa, pa ne znam kako su dogurali do 140.4. Svima su timovi pobedili sto je 10% dodatnih (+11.4). Kapiten je imao 8 (8.8 sa bonusom), pa da su mu dodali jos toliko to je 134.2 Fali jos 6.2. Jedino ako kapiten dobija mnogo veci bonus...

 

A ostali timovi 84 i 54 poena. :isuse: Prosto neverovatno koliko sam se nalupetao. Otasevic -6, Kanacevis -3, Barac 0, Edo 0...

 

 

Cudno mi je da su Muricu oborili vrednost iako nije ni registrovan. U fantaziranju kad igrac ne igra nije mu se menjala vrednost. Al dobro, em su ga skoro svi  imali, em mu je svakako mesto u timu.. Mada sad shvatam da imam dilemu da li ce mu i kad zaigra racunati za prosek ovu nulu. AKo nastave ovom logikom - hoce. A to bi bilo bas debilno.

Edited by Timmy
Link to comment

poeni kapitena se racunaju tako sto na indeksni poen dodaje i onaj value + - pa se mnozi sa nekom cifrom pa ko je imao npr Jokica za kapitena taj je imao index preko 60 na njemu

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tja... Krenulo me... A dokle će videcemo... http://fantasy.abaliga.com/en/standings?r=3&st=0&r=3&sz=1  Znaci prvo,peto i deveto mesto posle treceg kola...

 

To je otprilike to. Pre pocetka lige sam procitao svoje savete sa bloga od pre nekoliko godina, i statistiku pripremnog perioda koji su objavili forumasi B92.

 

Skupljam novac, hvatajuci igrace u porastu i prodajuci Marjanovice i Miljenovice da bi ih kasnije ponovo kupio... Vodim racuna o monopolistima u igri... Biram kapitene i zamene iz timova koji očekujem da pobede... Pojedinacno to često izgleda glupavo, ali u igri velikih brojki pravi razliku.

 

Timovi će mi u sledecem kolu preci 500 kredita... I to je to...

 

Valjda ću naći slobodnog vremena i imati sreće da izmanijačim igru do kraja sezone... Ehhh, najlakše je takmičiti se u nevaznim stvarima... Nema presinga, štete, uvredjenih, ljubomornih i povredjenih na kraju... ;)

Edited by dare...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

205p imam nakon što je 8 igrača odigralo. već u glavi upisujem još 50ak nakon Megine utakmice i proveravam ranija kola da vidim je li to dovoljno za top skor u kolu.

 

i onda ni počinje Mega a Miljenović i Kešelj ni na klupi! a be Miško di će ti duša!?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...