Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Nista, cekamo da Platini prosiri EP na 32 ekipe ne bi li se i mi nekako ugurali.

Ili da se braća ponovo spoje pa da probamo kao za SP 2006, sa istim ishodom na završnom turniru.

Link to comment
  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

ovaj fatih terim je rođen pod nekom najsrećnijom zvezdom koja postoji. čovek izađe da odigra 0-0, otvori mu se sve da nije moglo bolje, on onda odluči da u 70. minutu izvuče jednog od šestorice veznih i ubaci špica, dobije crveni karton pet minuta posle toga i na kraju bude nagrađen direktnim prolaskom :lolol:

Link to comment

ovaj fatih terim je rođen pod nekom najsrećnijom zvezdom koja postoji. čovek izađe da odigra 0-0, otvori mu se sve da nije moglo bolje, on onda odluči da u 70. minutu izvuče jednog od šestorice veznih i ubaci špica, dobije crveni karton pet minuta posle toga i na kraju bude nagrađen direktnim prolaskom :lolol:

Danas ti nije dan ko sto bi reko Pizon,ispala Holandija ispala Lucie

Link to comment

Mi smo nosioci, moguci protivnici Irci, Danci, Slovenci i, valjda, Norvezani. Rado bih izbjegao Bendtnera i drustvo, Slovenci su nekako najbolja opcija.

 

Sa Dzekom i Besicem bismo trebali liciti na nesto. Bazdarevicu svaka cast sto nas je izvukao iz govana koja je Susic izasrao.

Link to comment

Česi su proslavili prolaz pre mesec dana

 

 

Bila je umetnost ne kvalifikovati se na ovo prvenstvo. Holanđani su se verovatno najkvalitetnije raspali, ali Srbija svakako najspektakularnije

Mislim da je sampion ovih kvalifikacija ipak Grcka sa dva poraza od Farskih ostrva
Link to comment
Bila je umetnost ne kvalifikovati se na ovo prvenstvo. Holanđani su se verovatno najkvalitetnije raspali, ali Srbija svakako najspektakularnije

С нама никад досадно.

 

Честитке Меши Баждаревићу, вјерујем да ће БиХ проћи бараж.

 

Hajra Magyarorszag!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...