Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

Za Vels si se malo zajebao

 

Jesi li siguran? Plasirali bi se i Vels, i Sev. Irska, i Austrija, i Island. Znaci, nema to veze sa formatom kvalifikacija, cak ni sa ovakvim grupama verovatno se nece plasirati 1 Holandija. Radi se o tome da su mnogi uslovno receno favoriti podbacili, a neke ekipe imaju iznenadjujuce dobru igru.

 

E sad, ne znam da li smo mi imali srece sto smo izvukli 1 Austriju i 1 Vels, ali po svemu sto sam video nema sumnje da oni mogu da budu srecni sto su izvukli nas.

Link to comment

Jesi li siguran? Plasirali bi se i Vels, i Sev. Irska, i Austrija, i Island. Znaci, nema to veze sa formatom kvalifikacija, cak ni sa ovakvim grupama verovatno se nece plasirati 1 Holandija. Radi se o tome da su mnogi uslovno receno favoriti podbacili, a neke ekipe imaju iznenadjujuce dobru igru.

 

E sad, ne znam da li smo mi imali srece sto smo izvukli 1 Austriju i 1 Vels, ali po svemu sto sam video nema sumnje da oni mogu da budu srecni sto su izvukli nas.

Po starom formatu bi Belgija otisla direkt a Wels u baraz. A tamo bi bili outsider protiv bilo koga osim mozda ne protiv Albanije.

Link to comment

To ti kazem. Kvote jesu malo pale, zato sto su ljudi igrali na albaniju kojoj je trebala pobeda. Bilo bi do jaja da su svetske kladionice osetile nesto sumnjivo i rekle, ok, smanjujemo kvotu, ali vam ipak ostavljamo mogucnost da duplirate vas novac na moguce namestenoj utakmici. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...