Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

Sta se gleda ako ekipe imaju isti broj bodova na kraju (u istoj grupi)?

Medjusobni dueli ili gol razlika?

 

Međusobni

 

Turci su praktično 3 boda ispred Holandije ako dobiju, ali i dalje imaju teži raspored, iako su se su Češka i Iceland kvalifikovali, tj večeras će

Link to comment

A protiv koga igra Oranje zadnje dve?

 

Bez obzira na sve, Island ubedljivo ispred Holandije, pa to su tektonske promene.

Edited by IndridCold
Link to comment

Sunovrat jos jedne svetske sile.

 

Od polufinaliste prvenstva sveta do sunovrata sile u 14 meseci. Samo na PPP.

 

Nema zbora da igraju slabo (danas ih ne gledam), ali zaista neki put bi morale da se biraju reči.

Link to comment

Molim te mi ne pominji njihov nastup na SP. Pretty please.

 

Njihov fudbal je bio tesko, bolno sranje. Meksiko su prosli na Robenov dajv, a Kostariku prosli na penale u najgoroj utakmici koju sam u zivotu gledao.

Link to comment

+1

 

Ta pobeda je pre svega posledica neverovatno lose igre Spanije i raspada u odbrani (sa posebnim doprinosom Kasiljasa i Pikea), te Del Boskeove katastrofalne taktike i losih izmena.

 

Italija je 2006 osvojila prvenstvo sveta, i vec 2010 se video pad. I bez obzira na to sto su 2012 igrali finale prvenstva Evrope, pad je itekako bio vidljiv vec samo po imenima koja nastupaju za reprezentaciju i moglo se naslutiti kuda sve to ide. Deklasiranje od strane Spanaca od 4-0 je najveci poraz Italijana na zavrsnim turnirima od 1970 godine. Da bi danas imali ovo sto imamo.

 

Uostalom, vreme ce pokazati ko je bio u pravu, ja ili ti.

Edited by IndridCold
Link to comment

Znači Holanđanima je sve išlo od ruke, a i Špancima nije išlo. Dobro. 9 bodova u grupi, Meksiko su razbili u tom meč (kao danas se sećam koliko je Ochoa hailovan na PPP), ali su dobili iz penala i na kraju osvojili treće mesto, pobedivši Brazil kući. Ne sećam se meča sa Kostarikom, da bude iskren.

 

Tačno, iz ugla Nemačke su se raspali. Nisu prvaci sveta.

 

Mene ako pitaš, Italija nije doživela sunovrat. Nisu u najboljem stanju, ali su i dalje među 10ak najboljih preprezentacija sveta. Reč SUNOVRAT je ono što je Mađarska doživela nakon Puškašove generacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...