Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

E, da, vezni red Turske :rofl:

 

Topal, Inan, Calhanoglu, Turan i Tore - nisam siguran da ima mnogo boljih nacinalnih timova vezni red u tom sastavu. Sigurno su kvalitetniji od Čeha i Islanđana. Imaju i dobar par štopera - Kaya i Torpak. Razlog zašto igraju kao govna je verovatno isti kao i kod nas.

 

Generalno, puno neočekivanih rezultata u većini grupa.

Link to comment
Hrvati se zalili na kaznu pa im je privremeno vracen bod. Nova odluka se ocekuje do kraja septembra. Ovo im je bio drugi incident navijaca sa kukastim krstom tako da ne znam sta hoce. Ako UEFA smanji kaznu komotno moze da pozove na "No to racism - Yes to swastika".

Link to comment

Topal, Inan, Calhanoglu, Turan i Tore - nisam siguran da ima mnogo boljih nacinalnih timova vezni red u tom sastavu. Sigurno su kvalitetniji od Čeha i Islanđana. Imaju i dobar par štopera - Kaya i Torpak. Razlog zašto igraju kao govna je verovatno isti kao i kod nas.

 

Generalno, puno neočekivanih rezultata u većini grupa.

 

u kom sam ja neznanju, bio sam ubedjen da Gundogan igra za Tursku :isuse:

kad sam već kod igrača Dortmunda, koji status ima Nuri Sahin u reprezentaciji? on ne igra već neko vreme?

Link to comment

 

U pravu ste, ovo u Srbiji bi bio obostrani zuti ili cak nista, ali u pravilima fudbalske igre pise udaranje ili pokusaj udaranja se kaznjava crvenim kartonom i nigde se ne meri intezitet udaranja

čak i ovo u Srbiji nije faul, tako da batalite Srbiju...

 

 

 

Mažić je opravdao isključio Holandeza, penal čist kao suza...dobro obavljen posao.

Edited by Legenda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...