Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Nisi. Ovakav sistem kvalifikacija u kome ni u jednoj grupi nema vise od 1, eventualno 2, kvalitetne ekipe nikom ne donosi korist.

 

 

 Broj grupa je isti kao u kvalifikacijama za Euro 2012, samam tim i količina kvalitetnih reprezentacija po grupi. Ništa se tu nije promenilo

Link to comment
  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

Broj grupa je isti kao u kvalifikacijama za Euro 2012, samam tim i količina kvalitetnih reprezentacija po grupi. Ništa se tu nije promenilo

Tacno.

Link to comment

Drugo poluvreme ne videh ih na spanskoj polovini. No nebitno, htedoh reci da se i jedni i drugi trude i ginu kao da nije prijateljska. Za neke misaona imenica...

Link to comment

Broj grupa je isti kao u kvalifikacijama za Euro 2012, samam tim i količina kvalitetnih reprezentacija po grupi. Ništa se tu nije promenilo

Nisam ni mislio da su od skora kvalifikacije dosadne, vec dugo je to tako. A ono sto sam napisao da ce doci do odvajanja jacih i slabijih nije moja ideja, vec nesto sto se vec neko vreme razvija u Uefi.
Link to comment

Nisam ni mislio da su od skora kvalifikacije dosadne, vec dugo je to tako. A ono sto sam napisao da ce doci do odvajanja jacih i slabijih nije moja ideja, vec nesto sto se vec neko vreme razvija u Uefi.

 

Previše je nepoznatih u prvoj rečenici, "dugo" i "dosadne" su relativne kategorije. Sistem kvalifikacija se nije mnogo menjao od raspada sssr i sfrj, ne znam da li je to dugo

 

Što se tiče odvajanja  u jakosne divizije, neko ko ne prati pomislio bi da je problem u tome što top reprezentacije razvaljuju ostatak Evrope, kao u hokeju.  U stvarnosti Island tuče Holandiju 2:0, Poljska Nemačku, Slovačka Španiju, Albanija Portugal u gostima. samo u ovim kvalifikacijama

Link to comment
  • 2 months later...

Niko ne gleda kvalifikacije. Bosna dosla do vazne pobede protiv Izraela 3-1,Wales iznenadio Belgiju,Island pobedio Cesku,Hrvatska i Italija odigrali tradicionalnih 1-1.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...