Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

Švabe načele Gruziju, Reus.

Dosta interesantna utakmica, domaćini nezgodni u kontrama, odlična atmosfera u Tbilisiju.

Razumem da se ložiš na Ruse i tako te, al domaćin nezgodan u kontrama, pa oni nisu šutnuli na gol.

Link to comment

Razumem da se ložiš na Ruse i tako te, al domaćin nezgodan u kontrama, pa oni nisu šutnuli na gol.

A negdje sam naveo opasne udarce na gol?

Otvaraju dobre kontre koje su imale potencijal (to je bilo još kod 0:0) da se razviju u ozbiljnije prijetnje.

A to ima kakve tačno veze sa Rusima?

Link to comment

Otvaraju kontre koje imaju potencijal da se razviju u ozbiljne pretnje - to nije nezgodna kontra, to je ništa. Za Ruse zaboravi.

 

pa ako se neko ne voli ne vole gruzijci ruse

Link to comment

Otvaraju kontre koje imaju potencijal da se razviju u ozbiljne pretnje - to nije nezgodna kontra, to je ništa. Za Ruse zaboravi.

Nekoliko puta, u ono minuta što sam gledao su bili oko Njemačkih 16 metara, brzo su i sa dosta igrača dolazili u kontre, druga stvar je što se iz toga nije ništa opasno izrodilo.

Nigdje nisam ni rekao da su stvorili izgledne šanse :)

Link to comment

Jesam li ja jedini kome su reprezentacije postale smor?

Nisi. Ovakav sistem kvalifikacija u kome ni u jednoj grupi nema vise od 1, eventualno 2, kvalitetne ekipe nikom ne donosi korist. Narednih godina morace da dodje do podele repki u 2-3 lige prema kvalitetu.

Meni se vec ne gleda ni EP sa 24 ekipe kad pomislim da ce u osmini finala doci do duela Slovacka-Severna Irska

Link to comment

Meni repstativni fudbal dosadan vec 2 decenije, kad se radi o kvalifikacijama [i prijateljskim utakmicama]. Velika takmicenja su super, ali kvalifikacije su u 90% slucajeva negledljive. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...