Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2014/15


Recommended Posts

Grupa za anale.

 

+1. Ja sam veceras vise pratila sta se desava kod vas, nego na pravim utakmicama. 

 

Orasi ako ne oduzmu taj 1 bod Feiju moze samo sebe da krivi sto nije video makar prvi Timmijev post na ovoj (edit: prosloj) strani. 

Edited by Tolaa
Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    122

  • *edited by mod

    76

  • Timmi

    46

  • Moća

    42

Hvala. Otišao sam samo jedan transfer u minus iako sam znao da ni Casillas ni Marcelo ni Benzema ni Hazard neće biti starteri. I onako potpuno mi bez veze padne na pamet Frei i dovedem ga.

 

Da li nas je dobri Allah stavio u različite lige u FPLu, pa da nekako izbegnem naplatu sa kamatom?

Link to comment

Ja sam trenutno zaglavljen u glibu Premera, možda se sretnemo dogodine u Brodu :fantom: Pišem i pamtim :mad:

 

Edit: a ja sam otišao u minus da bih doveo Velbeka, i treba da ispadnem :isuse:

Edited by zoki
Link to comment

Hvala. Otišao sam samo jedan transfer u minus iako sam znao da ni Casillas ni Marcelo ni Benzema ni Hazard neće biti starteri. I onako potpuno mi bez veze padne na pamet Frei i dovedem ga.

 

Da li nas je dobri Allah stavio u različite lige u FPLu, pa da nekako izbegnem naplatu sa kamatom?

zadnje kolo je to tako da su muljanja očekivana pogotovu kada je obezbedjen plasman, pa je Sam iskoristio moje omladince.

 

šalu na stranu svaka čast, grupa nam je bila odlična. ja sam prvi u PPP classicu, 189 u svetu i 6ti u Srbiji A opet sam uspeo da puknem dve tekme u grupi.

 

u svakom slučaju za ovu sezonu je zvezdica prioritet pa tek onda h2h i classic, zaliha je 17, da sam malo više rabio Messija bilo bi i bolje, ali šta da se radi :)

Link to comment

Jesam li ja to upropastio Zokiju plasman u drugu rundu? :unsure:

 

Nisi njemu, meni si (ono kad si odradio divljaka pre naseg susreta). A nisam ni zasluzio prolaz, prespavao sam 2 kola. Proslo sam razvalio, a trebalo je da odradim WC pre njega, ali me Rusi zajebali i na kraju sam imao preko 100.

Link to comment

Evo rezultata: http://www.haxball.gr/group/view/13447 Zanemarite ove automatske parove 1/8 finala, mi cemo imati svoj zreb.

 

Posto haxball sajt ne resava tajbrejkere po pravilima LS, u grupama gde 2 ili vise igraca imaju isti broj poena, ovako stoje stvari:

 

A grupa: leteci magarci ostaju na 1. mestu, a The Special One na 2., posto magarci imaju bolju poen razliku iz medjusobnih susreta.

 

C grupa: Na drugom mestu je Pilkington's, a ne 4-6-0, takodje zbog bolje poen razlike u medjusobnim susretima.

 

D grupa: Ubicu se. Po 6 poena imaju Virtuelni, Kalabaster i ArtisticoFC. U medjusobnim susretima svi su osvojili po 6 poena. Poen razlika u medjusobnim susretima im je sledeca:

 

ArtisticoFC +7

Virtuelni +2

Kalabaster -9

 

Pored Pantelia Stars, kao drugi u grupi prolazi ArtisticoFC.

 

E grupa: Trotters i 25. maj imaju po 9 poena na 2. i 3. mestu. Dalje idu Trottersi zbog bolje poen razlike u medjusobnim susretima.

 

G grupa: BANG i Cuvari tradicije imaju po 12 poena, prvi ostaje BANG, a drugi su Cuvari, isto zbog medjusobne poen razlike.

 

H grupa: Na 2. i 3. mestu su Midsomer i Sokolovici sa po 7 poena. Dalje ide Midsomer zbog bolje medjusobne poen razlike.

Edited by Tolaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...