Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2014/15


Recommended Posts

Ovo sto ducca kaze. Ne znam kakvo si ti 6. kolo izracunao, Gylfi. :)

 

Znate ko je ostavio Handanovica na klupi da ne bi izgubio 2 Bufonova poena?  :isuse: Ipak je jedva nekako pobedjen Vasic. 

Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    122

  • *edited by mod

    76

  • Timmi

    46

  • Moća

    42

Jasno je ali to bi povuklo mnogo komplikacije, tabele bi morale da se rucno obracunaavaju posle 3. kola, sa sve gol razlikama...Previse zajebancije zarad nekog fantomskog postovanja UCL principa revans meceva. Grupa je merodavna po Haxu, on odredjuje ko s kim igra, potom Tolaa pravi zreb za 1/8 finala i pravi se novi ulaz u Hax.

Link to comment

Ovakav sistem je dobar, ako nema back-to-back mečeva manje su šanse da neko najebe uzastopno od istog protivnika, što bi bilo vrlo verovatno bez vajldkarda a sa istim parovima kao u trećem kolu.

Videh da su neki ljudi pisali da se igra LŠ sistem pa sam mislio da ste tako igrali i prethodnu sezonu, što bi sad podrazumevalo šesto haxball kolo, kao što Velocipede reče.

 

Oke, sve razjašnjeno.  :thumbsup:

Link to comment

Revansirah se Hadersfildu (Sokolovici Utd.) za neugodan poraz u prvom kolu. Najbolja partija bilo koje moje fantasy ekipe ikad. Mota sa 4 poena je jedini koji nije imao neki ozbiljan doprinos u smislu cs, asistencije ili gola. 93 poena na kraju. 

Link to comment

Ovo sto ducca kaze. Ne znam kakvo si ti 6. kolo izracunao, Gylfi. :)

 

Znate ko je ostavio Handanovica na klupi da ne bi izgubio 2 Bufonova poena?  :isuse: Ipak je jedva nekako pobedjen Vasic. 

Некако? Био је дерби кола! :mad:

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Kako sam i 2. put puko od "kucica" :lol: :lol:

 

U 1. kolu uvodim zordi albu koji nije ni u kadru i gubim 56-57 uz klinsit  barselone.

U ovom kolu imam nekih 10-15 razlike i visak igraca za 2 dan. Padam zbog ©adrijana kojeg, pazi, i sam imam u kadru. Ali skidam traku aubumerangu da bi je dao - Agueru ( :ziga:) pa mi preostaje samo da se odjavim iz ovog cenjenog takmicenja 

https://www.youtube.com/watch?v=aG8C4SnGkbI

Link to comment

Tisina tamo™, 3/4 iz te grupe smrti imaju overall vise bodova od tebe. Sa poludirigovanim zrebom (poludirigovan Juve style) i jab imao 9+ bodova :fantom:

 

Sta odlucuje ako se ima isti broj bodova? Ako je pravde bice isto ko i u stvarnoj CL.

Link to comment

Tisina tamo™, 3/4 iz te grupe smrti imaju overall vise bodova od tebe. Sa poludirigovanim zrebom (poludirigovan Juve style) i jab imao 9+ bodova :fantom:

 

Sta odlucuje ako se ima isti broj bodova? Ako je pravde bice isto ko i u stvarnoj CL.

 

Ja te nazovem eminentnim poznavaocem bez ikakve ironije, a ti tako. <_< Sad navijam da te izbaci Fei (htedoh dodati "ili Koltrejn", ali sad bas necu), pa se ti sramoti. Za Maucija navijam u svakom slucaju. :happy: I ko jos gleda nebitni overall.  :fantom:

 

Sva pravila i principi odlucivanja su nam isti kao u CL, sem rasporeda utakmica koji je prilicno zeznuto namestiti da se potrefi za svaku grupu, jer sajt ima neki svoj princip prilikom zrebanja parova, nije isti za svaku grupu. To je ujedno i odgovor Gylfiju i ostalima koji su bili zbunjeni, nisam to posebno naglasavala na pocetku sezone jer po tom principu igramo evo vec cetvrtu sezonu, pa mi novajlije nisu pale na pamet. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...