Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

užas

http://www.dailymail.co.uk/sport/tennis/article-2745588/Shuai-Peng-helped-court-wheelchair-collapsing-twice-Caroline-Wozniacki-goes-second-US-Open-final.html

 

još je opasnije ovo bilo ako karolina nešto ne lupa, ali ne verujem

 

She said: 'It was really hard to watch for me whenever I saw her collapse on the court. Tennis is great, but health is more important.

'To see her struggling out there, I just wanted to make sure she was okay. I got the word that she's okay now and just getting cooled down, so that's great to hear.

'I know that she had heart surgery when she was 13, so that's definitely something that I think she was worried about, as well.' 

Edited by dùda
Link to comment

Samo se setim onog njenog imiitiranja Nadala kad mu se slosilo na kzn. Najjadniji potez u tenisu koji sam video.. a vidim ovde da vam je simpaticna, nije mi jasno kako i zasto.

Edited by Timmy
Link to comment

Sad gledam reprizu meča Voznjacki-Peng. Šokirana sam našim komentatorom, koji sve vreme dok traje agonija Pengove na terenu, insistira da je treba kazniti, jer za grčeve nema medical time-outa. Dakle, ja toliki nedostatak osećaja za trenutak koji se komentariše, nedostatak bar malo saosećanja spram drugog ljudskog bića kome je loše nisam videla u direktnom prenosu nikada, ali nikada. Sram ga bilo.

 

Čak i da su bili samo grčevi, njegovo insistiranje na kazni je neumesno.

 

 

Kasnije, kada se vratila na teren i pokušala da nastavi, valjda je kreten shvatio koliko je Peng loše , pa je do kraja ponavljao da je ovo loše, jako loše i da se nada da će se Peng potpuno oporaviti. 

Edited by Arkadija
Link to comment

Samo se setim onog njenog imiitiranja Nadala kad mu se slosilo na kzn. Najjadniji potez u tenisu koji sam video.. a vidim ovde da vam je simpaticna, nije mi jasno kako i zasto.

 

Sa Nadalom i tom konferencijom nema ko se nije zezao, čak i na španskoj televiziji :)

Link to comment

Novak u prvom vodi sa 3:2 Kei servira. Po jedan brak na obe strane. Novak peezdee na publiku zato sto je  neko uzviknuo aut u sred poena.

 

 

Edit: 3:3

Edited by Tinman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...