Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

Probudila sam se taman da odgledam skoro ceo 4. set i zateknem dosadan tenis u kome je pobedio tek nešto manje dosadan igrač. 

 

Mene probudio moler u 7, legnem ponovo, setim se da ima tenis, vidim na telefonu nije gotovo, upalim tv kad ono 2-1, 5-4, 40:15 :)

Link to comment
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Mene probudio moler u 7, legnem ponovo, setim se da ima tenis, vidim na telefonu nije gotovo, upalim tv kad ono 2-1, 5-4, 40:15 :)

 

Ti si najbolje prošao od svih nas :d

Link to comment

da, to je taj problem sa uso

nekako ko da mu je uklet taj gs

 

Mislim da Novaku ne odgovara tajming kada se igra ovaj GS, osim 2011. kad je bio za klasu bolji od svih, uvek je tu pri vrhu ali nije na vrhu svoje igre. Moguce da je do sistema priprema, posto Nole po pravilu dobro igra ovaj jesenji deo sezone iza USO, dok vecina igraca tu prosto nestane.

Link to comment

Mislim da Novaku ne odgovara tajming kada se igra ovaj GS, osim 2011. kad je bio za klasu bolji od svih, uvek je tu pri vrhu ali nije na vrhu svoje igre. Moguce da je do sistema priprema, posto Nole po pravilu dobro igra ovaj jesenji deo sezone iza USO, dok vecina igraca tu prosto nestane.

 

Zanimljiva teorija, samo je obara to što mu očigledno sve savršeno odgovara do polufinala. 

Link to comment

Posle igara na prethodna dva turnira, ocekivao sam da ce Marej dobiti, ali sam to rutinski osujetio stavljanjem Mareja na tiket. :sleep: Realno™, idealno finale bilo bi Cilic - zema Nishki (i da dobije Nishki!)! Nego, dokle je Djokovic stigao na proslom US Openu?

Edited by Nesh
Link to comment

Posle igara na prethodna dva turnira, ocekivao sam da ce Marej dobiti, ali sam to rutinski osujetio stavljanjem Mareja na tiket. :sleep: Realno™, idealno finale bilo bi Cilic - zema Nishki (i da dobije Nishki!)! Nego, dokle je Djokovic stigao na proslom US Openu?

 

Ugazio ga Nadal u finalu 3-1.

Link to comment

Ugazio ga Nadal u finalu 3-1.

 

Hvala. Dakle, ako prodje Nishikorija na "svome" je sto se tice bodova. I nije lose, kako mi je izgledalo posle poslednja dva turnira.

 

EDIT: Uzgred, kvota da osvaja turnir je 1.45, 3.00 za Federera (Meridian).

Edited by Nesh
Link to comment

EDIT: Uzgred, kvota da osvaja turnir je 1.45, 3.00 za Federera (Meridian).

 

 

Ako bude Đo Fed finale, uradiću ono što nisam smeo na wimbledonu, 50 jevreja na Federera i pravim si win win. Jebeš 50 jevreja, ako će ovaj naš da dobije. 

 

Pa ću preko tvitera tražiti da mi vrati, ako pobedi...

Link to comment

Hvala. Dakle, ako prodje Nishikorija na "svome" je sto se tice bodova. 

 

To je pogresan rezon, jer je nebitno sta "brani" od prosle godine. 

 

Ako Djokovic izgubi finale od Federera, ovaj cu mu prici na samo par stotina bodova u trci.

Link to comment

To je pogresan rezon, jer je nebitno sta "brani" od prosle godine. 

 

Ako Djokovic izgubi finale od Federera, ovaj cu mu prici na samo par stotina bodova u trci.

 

Ma dobro, to samo merim kontrolu stete. Ako je mogao da dobije Mareja, ne vidim zasto ne bi dobio Federera u eventualnom finalu. U slucaju da ne kiksnu do finala, svakako cu igrati na Federera i dati svoj doprinos. :D

Link to comment

У Аустралији има 4/4 у финалима. У Америци 1/5. Велики дисбаланс.

 

Velika je razlika u podlozi. Nama iz fotelje sve to deluje isto, beton ko beton, ali mu australijski očigledno neuporedivo više odgovara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...