Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

 

 

kakogod, pobede se broje, osmo uzastopno sf uso-a, što je strašno postignuće

ogroman rispekt za to :Hail:

Svi to ističu, ali s obzirom da je uzeo samo jedan, meni taj podatak više dođe kao tužno podsećanje. 1 titula od 8 polufinala, jako loše.

Link to comment
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Da, i za moj ukus.. Stvarno je sisa. Kalkulise tu, umesto da zavrsi za tri brza seta, pa da mozemo da spavamo.

 

Zaljubio se u tezak topspin. To jeste sigurica i prolazi protiv pacera, ali je i mac sa dve ostrice protiv kvalitetnijih igraca. Uigra ih dok ne vide lopticu ko lubenicu, a onda ožeži-ožeži po vinerima. Sledi cudjenje, kukumavcenje i sl. Zali boze Beckera sto mora da gleda. :lolol:

Link to comment

Svi to ističu, ali s obzirom da je uzeo samo jedan, meni taj podatak više dođe kao tužno podsećanje. 1 titula od 8 polufinala, jako loše.

da, to je taj problem sa uso

nekako ko da mu je uklet taj gs

Link to comment

novak nikad nije pobedio mareja na njanjanjanajana....kakav marej, on je ostvario ono sto je nacija zahtevala od njega, sad pemzija.

 

ko je na drugoj trani zdrijeba?

Link to comment

sada čitam kuknjavu na mtf-u kako je bolji teniser izgubio

 

deja vu 

koliko puta se ovako kukalo (kukali su novakovi fanovi) kad je novak gubio od nadala

 

novak je tačno od tih uzgubljenih mečeva sa nadalom naučio školu

e sad, ne prolazi ni to uvek,naročito na dva dobijena. toliko se još i može bombardovati relativno uspešno

ali na 3 dobijena je to već jako teško

Link to comment

Pa Mari jeste bio bolji teniser... ali otprilike 5-6 gemova i jedan tajbrejk.  I to tako bolji da je Novak izgledao kao da neće imati nikakvo rešenje sledeća dva milenijuma za ono šta mu šalje Endi. :cry:

Ali, izgleda da Nole nije džabe br. 1 - verovatno zna par trikova koje mi veze nemamo u jutarnjem bunilu i sveže probuđeni - u svemu tome on je, iako gubio posle SVAKOG Endijevog atomskog forhenda, nastavio da mu šalje lopte na forhend ne insistirajući na bekendima što bi, verujem 99% drugih tenisera uradilo.  Kao da je namerno hteo da mu pružanjem prilika da besomučno razvaljuje lopticu istovremeno i pruži prečicu do umora... koji je Marija stigao relativno brzo po početku 3 seta, i od pantera koji je nervozno skakutao po terenu čekajući da dokrajči protivnika, Endi je postao smoreni bik (Elvis u sedamdesetim :wicked:) koji je i dalje imao nešto snage za pokoji dobar udarac, ali je pokretljivost rapidno opadala. Egzekucija je, zatim, izgledala prilično rutinska. To bi bila moja laička analiza pošto sam se odmorio na poslu :s_d:

Edited by Max Morlock
Link to comment

sada čitam kuknjavu na mtf-u kako je bolji teniser izgubio

 

deja vu 

koliko puta se ovako kukalo (kukali su novakovi fanovi) kad je novak gubio od nadala

 

novak je tačno od tih uzgubljenih mečeva sa nadalom naučio školu

 

Taman tako, posle svi pričaju o tome kakav je Nadal bio fajter i kako je još jednom pobedio, a malo koga zanima što je imao 3 vinera po setu. Pobede se pamte :)

Link to comment

Pa Mari jeste bio bolji teniser...

ma nebitno

upravo ovo što je TC napisao

ko će se sećati koliko je ko imao vinera

u h2h stoji pobeda i to je to

 

osim toga, nije da je novak bio drastično lošiji sa vinerima, bili su veoma blizu

a novak je od nadala gubio mečeve u kojima je imao i više nego duplo vinera, pa ko to sada spominje

Link to comment

sećam se novakove taktike u finalu, valjda, madrida, ceo prvi set je tovario nadala isključivo na forhend

 

ja u čudu

 

drugi set skoro samo na bekhend

 

i raščepio ga

Link to comment

Probudila sam se taman da odgledam skoro ceo 4. set i zateknem dosadan tenis u kome je pobedio tek nešto manje dosadan igrač. 

 

Marej je trebalo, kao Marioon Barttoli, da se penzioniše posle osvojenog Vimbldona i da čeka da mu podignu spomenik naspram Freda Perija na ulazu u kompleks stadiona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...