Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

U svakom slučaju, takvu varijabilu udaraca nema mnogo igračica, što možda nije neka bitna statistika jer većina igra na svoje prednosti i dominatne strategije, ali tako nešto ne može da škodi.

među takve spada radvanska i ona može da namuči svakoga

problem je što često malo toga u meču zavisi od nje

meni se ona (radvanjska, da ne bude zabune) ni malo ne dopada kao osoba, ali je cenim zbog talenta

jednom je neko negde napiso da bi ona bila br 1 da se igra sa drvenom reketima

 

isto važi i za aleks, može daleko ako ovako nastavi, ali u današnjem tenisu, fizikalije su nažalost postale jako bitan faktor

Link to comment
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

teoretski bih se složila, ali uvek ima ''ali''

 

onaj drugi deo žreba je smešan 

moguće da se desi da se prvo kolju u 5 setova nole i endi, pa onda ko pobedi da se kolje 5 setova sa vavom, pa ko pobedi da ide na rogera  ''žreb=šetnja u parku'' federera  <_< 

 

pobeđivao ga je na proletnjim ali nije i na letnjim betonima  :lolol:

 

 

mogao bi federer i da se saplete pre tog projektovanog finala, bugarin je dobar a i od berdiha je vec gubio.

 

u svakom slucaju pobednik sutrasnjeg duela je favorit za titulu.

Link to comment

među takve spada radvanska i ona može da namuči svakoga

problem je što često malo toga u meču zavisi od nje

meni se ona (radvanjska, da ne bude zabune) ni malo ne dopada kao osoba, ali je cenim zbog talenta

jednom je neko negde napiso da bi ona bila br 1 da se igra sa drvenom reketima

 

isto važi i za aleks, može daleko ako ovako nastavi, ali u današnjem tenisu, fizikalije su nažalost postale jako bitan faktor

 

To je kletva takvog načina igre. Broj titula takvih igračica sve govori, ali za razliku od Age, Karo, JJ, Aleksandra ipak ima alibi da je stvarno sitna fizički i da kod nje jednostavno i nije bilo drugog izbora.

 

 

 

mogao bi federer i da se saplete pre tog projektovanog finala, bugarin je dobar a i od berdiha je vec gubio.

 

u svakom slucaju pobednik sutrasnjeg duela je favorit za titulu.

 

Složio bih se, ali mislim da bi za sve (navijače, organizatore, a cenim i samu igru) bilo najjače još jedno finale Fed-Nole

Link to comment

Ne znam po kojoj logici je Marej veći favorit od Federera? Pa čak ni Đovak, 2 turnira pre ovog se raspao samo tako, juče nije bilo nimalo naivno kako bi čovek pomislio kada vidi 3:0 a milion puta se desilo do sada da prvih par kola čisti samo tako i raspadne se pri prvoj ozbiljnijoj prepreci. 

 

Sva trojica su tu negde i nijanse će da odluče™, ali da je neko favorit, ne bih rekao. 

Link to comment

To je kletva takvog načina igre. Broj titula takvih igračica sve govori, ali za razliku od Age, Karo, JJ, Aleksandra ipak ima alibi da je stvarno sitna fizički i da kod nje jednostavno i nije bilo drugog izbora.

 

pa aga i nije neka krupnoća, ali karo i jj apsolutno nemaju izgovor

jj je često znala da kaže kako je ona slaba a ja bih je tad najrađe nalupala

gde slaba, cura visoka 175, ima ramena ko ormar, a šatro slaba  :isuse:

 

ali stvar je verovatno u eksplozivnosti, koja nekako ide uz testosteron 

tako da je enan po meni bila više za atp, samo što je sitna  :D 

Link to comment

Meni se cini da Aleksandra moze da udara snazniji, ravniji forhend od Radvanske, i da generalno izgleda snaznije od nje. Nocas je bila vaznija selekcija udaraca kada je imala inicijativu u poenu, nego sama snaga.

 

 Yeah, it's more about how you get it all together. Especially the important moments like today. You know, that's why Vika is twice a Grand Slam champion and, you know, she was first in the world. Because she doesn't play the dropshot when it's deuce. Yeah, I mean, I have to work on myself, of course. Yeah. I don't know if I should be -- I cannot be disappointed that I lost against Victoria Azarenka. But I'm disappointed, you know, I let maybe my emotions a little bit more today in the important points instead of really be disciplined. 

 

 

http://www.usopen.org/en_US/news/interviews/2014-09-01/201409011409628353180.html

Link to comment

Aleksandri svaka cast na prikazanom!Njoj je ovo sesti mec u nizu,sto ce reci polufinale da je direktno bila u glavnom zrebu :DNadam se da ce joj ovo biti prekretnica u karijeri,pozitivna naravno.

 

Marej mi je uz Placljivka (Federer) najneomiljeniji teniski lik.Naravno ovo je subjektivno i nema veze sa teniskim kvalitetom pomenute dvojice.Mareju skoro uvek nesto fali,grcevi,ledja,psiholoski problemi,uvek je neko za nesto kriv,itd.Da nema Novaka ne bi video GS titule  :D Onu u Njujorku uze,to su priznali cak i oni sa Eurosporta koji vole Mareja vise i od Matsa,uz pomoc vetra.Da ga ne bi,sipak od titule.Mozda gresim ali ona u Londonu mi je i dalje misterija,to mi je bio cudan mec.

 

Novak je bolji teniser od Mareja!Da li ce sutra biti vetra,vrucine i sl. to vec ne znam.

Link to comment

zanimljiviji meč čilić-simon

lepših poteza ima

 

danas gledala benčić protiv peng

devojka bila skroz pogubljena, igrala ko muva bez glave

pretpostavljam da je u prethodnim mečevima bolje igrala, ali opet, pitam se kako je jelena izgubila od nje

Link to comment

zanimljiviji meč čilić-simon

lepših poteza ima

 

danas gledala benčić protiv peng

devojka bila skroz pogubljena, igrala ko muva bez glave

pretpostavljam da je u prethodnim mečevima bolje igrala, ali opet, pitam se kako je jelena izgubila od nje

 

I Jelena se isto pita  :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...