Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

Ne znam tačno kako sa brzinom kotiraju betoni u Aziji i na završnim mastersima, ali ne nikad ga nije pobedio na američkom letnjem betonu koji kotira kao najbrži na tour-u.

Link to comment
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Ne znam tačno kako sa brzinom kotiraju betoni u Aziji i na završnim mastersima, ali ne nikad ga nije pobedio na američkom letnjem betonu koji kotira kao najbrži na tour-u.

e da, i meni je to bila nepoznanica

i kakav je beton u londonu na završnom mastersu ?

zar nije on pravljen spec. za endija  ^_^ 

Link to comment

Za sve koji nisu pratili, Mala je pokazala svoje mogućnosti u onom legendarnom dublu sa JJankovic protiv Slovakinja, Hantuhova/Ribarikova, to je svakako najbolji dubl koji sam ikad gledao u životu, pisali smo na topiku, pa nađite. 

 

Žalosno je što je od tada prošlo tri godine u kojima se ništa značajno nije dešavalo.

 

 

ja ne mogu raonića da gledam ali nikako

ne podnosim taj njegov sirovi stil

zato mi je i drago što je kei pobedio, on je majstor tenisa za raonića

 

ed.

unapred mi je muka zbog meča sa endijem 

novak ga valjda nikad nije pobedio na brzom betonu ?

 

plus meleon

 

Inače, pred USO smo se složili da je Endi prvi favorit; tako da je sutra praktično kraj - ko pobedi, uzima. Potrudiću se da ne gledam...

Link to comment

Inače, pred USO smo se složili da je Endi prvi favorit; tako da je sutra praktično kraj - ko pobedi, uzima. Potrudiću se da ne gledam...

teoretski bih se složila, ali uvek ima ''ali''

 

onaj drugi deo žreba je smešan 

moguće da se desi da se prvo kolju u 5 setova nole i endi, pa onda ko pobedi da se kolje 5 setova sa vavom, pa ko pobedi da ide na rogera  ''žreb=šetnja u parku'' federera  <_< 

 

 

 

Alo pricate o mareju, zar ga nije novak pobedio na pocetku karijere u americi? 

pobeđivao ga je na proletnjim ali nije i na letnjim betonima  :lolol:

Edited by dùda
Link to comment

Alo pricate o mareju, zar ga nije novak pobedio na pocetku karijere u americi?

 

Izgleda se pobede u Majamiju, IW-u ne računaju :)

 

 

edit: greška

Edited by Time Crisis
Link to comment

tndLx2uo_normal.jpegMartina Navratilova @Martina · 9h

But seriously -where did Krunic come from? A diamond in the rough smoothing out every day:)

tndLx2uo_normal.jpegMartina Navratilova @Martina · 9h

Watching Krunic- Aza and Chrissie said we don't know how Krunic will react. Truth is I don't think Krunic knows either- all new territory:)

tndLx2uo_normal.jpegMartina Navratilova @Martina · 10h

Love Krunic- what a find. What an athlete:)

:wub: Koliko sam oduvek gotivio Martinu. Bila mi je omiljena strana sportiskinja kao klincu. Uz nju sam naucio sta znaci rec lezbejka.

 

A trenutak kad se klanjala Moniki na terenu mi je jedan od najupecatljivijih sportskih momenata ikad. Sad sa najezim kad se setim. Velika Martina se klanja nasoj Maloj Mo :Hail: :Hail:

 

Izvinjavam se zbog digresije. Al sam slab na pomenute sportiskinje :)

Edited by Timmy
Link to comment

Ne sećam se pobede u Torontu, a pobede u IW I Majamiju se ne računaju jer je to najsporiji mogući beton, za razliku od letnje američke turneje gde je suprotno.

Link to comment

Šteta za Aleksandru, malo je falilo, a s obzirom da je pobednica išla na Makarovu, još jednu visoku sa napadačkim mentalitetom....

 

Što se tiče toga, otkud ona, tj. gde je dosad bila.

Svoj problem je Aleksandra sama iznela na onoj presici. Bez frke oko novca i treniranja, nije imala nagon i frku sa parama, koji ljude često tera da daju malo više od maksimuma da bi se probili.

S druge strane, sa nekim fizičkim limitima nije mogla ni da se probija na taj način, a i ne dolazi iz zemlje koja ima brojne turnire koji mogu da je proguraju.

Sinoć su u prenosu (sa sajta Opena) spominjali da se svake godine pre početka turnira održavaju sastanci sa rukijima, gde se malo ćaska o celom tom cirkusu i spomenuše da je ove godine baš Aleksandra pitala Bili Džin King, "kad znaš da si postala pro".

Čini se da ni ona sama nije bila svesna gde je otprilike po kvalitetu, odnosno koliko je dobra trenutno.

Mada, moguće je da i nije loše što je par godina rolala po čelendžerima, barem je mogla malo fizički da ojača, jer je ranije baš bila krhka.

Tenis poprilično nagradjuje dobre fizikalije, tako da joj neće biti lako, ali kad je mogla Žastin, ne vidim što i Aleks ne bi mogla da napravi finu karijeru, možda ne tako uspešnu, ali prvih 50 je sasvim legitiman cilj, naročito kad se pogleda koga sve tu ima, a mislim da može da prodje bolje od Bojane.

U svakom slučaju, takvu varijabilu udaraca nema mnogo igračica, što možda nije neka bitna statistika jer većina igra na svoje prednosti i dominatne strategije, ali tako nešto ne može da škodi.

 

 

 

edit: A mislim da će Novak da reši Endija u 3 seta. Nemam nešto čime bi to potkrepio, samo mi takav osećaj.

Edited by Garnirung
Link to comment

:wub: Koliko sam oduvek gotivio Martinu. Bila mi je omiljena strana sportiskinja kao klincu. Uz nju sam naucio sta znaci rec lezbejka.

 

A trenutak kad se klanjala Moniki na terenu mi je jedan od najupecatljivijih sportskih momenata ikad. Sad sa najezim kad se setim. Velika Martina se klanja nasoj Maloj Mo :Hail: :Hail:

 

Izvinjavam se zbog digresije. Al sam slab na pomenute sportiskinje :)

 

Nadam se da si gledao 30for30 ona i Kris Evert i njihovo rivalstvo&odnos, zanimljivo je. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...