Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Jbt TC jel shvatas da je lik krimos i to ne neki bzvz, cutao bi i ti kao bela lala ili bi te izlomili u mraku ko maslacak ili te nikad ne bi nasli.

 

Ne bih ćutao, ili bar želim da tako verujem, a ako bih ipak popustio onda neka se p*seru po meni. Ne znam, juče je neki jadnik skoro ubijen od batina, danas je u svim vestima, da li bi bilo ok da ćuti neko ko je samo stajao i sve to gledao?

Link to comment

moralne posledice, strašne su to posledice

pa jesu, moralne posledice koje treba sa snose neke kokoshke su, kako vreme pokazuje, najveci problem ovog sluchaja. dochim niko ne razvlachi zenu, majku, oca, bliske rodjake i prijatelje veshtog kriminalca. njegove moralne stvari. on je samo ubio choveka, one su se samo slikale. tu se negde i rasteze ta moralna odgovornost, odavde dodavde, shto bi rekao jedan...

Edited by gospa buba
Link to comment

pa jesu, moralne posledice koje treba sa snose neke kokoshke su, kako vreme pokazuje, najveci problem ovog sluchaja. dochim niko ne razvlachi zenu, majku, oca, bliske rodjake i prijatelje veshtog kriminalca. njegove moralne stvari. on je samo ubio choveka, one su se samo slikale. tu se negde i razvlachi ta moralna odgovornost...

 

 

ne vidim ja tako moralne posledice, glavni problem je kada meni sine u glavi, kako su mogli, a oni na to pitaju šta

 

prema tome, nema tu nikakvih obaveznih posledica, puko je to sanjarenje

Link to comment

Zanemarujući stanovitu dozu ironije, simpatično je što se smatraš pozvanim da prosuđuješ o nečijem kvalitetu. 

 

nije ironija već sarkazam

 

e o tom 1 kvalitetu prosuđujem ^_^

Link to comment

Ne bih ćutao, ili bar želim da tako verujem, a ako bih ipak popustio onda neka se p*seru po meni. Ne znam, juče je neki jadnik skoro ubijen od batina, danas je u svim vestima, da li bi bilo ok da ćuti neko ko je samo stajao i sve to gledao?

 

Jebote, jel razumeš bre o čemu se ovde radi? Koj ti je kurac, stvarno?

 

Jedno je moralna osuda, nešto sasvim drugo poziv na spaljivanje veštica koji svakodnevno gledamo po novinama.

Edited by Turnbull
Link to comment

Ne bih ćutao, ili bar želim da tako verujem, a ako bih ipak popustio onda neka se p*seru po meni. Ne znam, juče je neki jadnik skoro ubijen od batina, danas je u svim vestima, da li bi bilo ok da ćuti neko ko je samo stajao i sve to gledao?

Ne bih ni ja cutao u normalnoj drzavi ali ovde nisam siguran. Isuvise je primera iz zivota gde drzava nije zastitla gradjane od kriminalaca.

Link to comment

Ma šta je bre moralno pogrešno u njihovom stilu života, pa da one za to snose odgovornost? Sponzoruša nije ništa moralno pogrešno, osim ako pod moralom ne podrazumevaš palanačku običajnost.

 

Tako je,..ali - pardon!

Postoji i Druga Palanka gde je običajnost tražit kćerci dobru priliku™ za udat je. -_-

Link to comment

ne vidim ja tako moralne posledice, glavni problem je kada meni sine u glavi, kako su mogli, a oni na to pitaju šta

 

prema tome, nema tu nikakvih obaveznih posledica, puko je to sanjarenje

ma naravno.

 

Jedno je moralna osuda, nešto sasvim drugo poziv na spaljivanje veštica koji svakodnevno gledamo po novinama.

e, a kako bismo ih drugachije moralno osudili? pitam zato shto ne znam...

Link to comment

Tako je,..ali - pardon!

Postoji i Druga Palanka gde je običajnost tražit kćerci dobru priliku™ za udat je. -_-

 

Pa to je ta ista, koja sad leči svoju lošu savest. Kako su se ostrvili na sponzoruše, nego bi pomislio da su one neka vanzemaljska vrsta koja se ko zna kako našla među nama, a ne ćerke i sestre istih tih koji komentarišu po novinama.

Edited by Turnbull
Link to comment

Pa to je ta ista, koja sad leči svoju lošu savest. Kako su se ostrvili na sponzoruše, nego bi pomislio da su one neka vanzemaljska vrsta koja se ko zna kako našla među nama, a ne ćerke i sestre istih tih koji komentarišu po novinama.

pa to me i muchi. kako bismo kvalitetno moralno osudili neke dve, tako da i njima i svima bude jasno da su moralno osudjene, u armiji istih takvih, koje kao drushtvo zapravo favorizujemo, dok se femkamo i palimo na moral :unsure:

Link to comment

nije ironija već sarkazam

 

e o tom 1 kvalitetu prosuđujem ^_^

 

Čemu to, ali stvarno? 

Shvatila sam da tvoj post o novinama nije ozbiljan, ti nisi shvatio da sam shvatila i eto, brže-bolje, sarkastične kvalifikacije.

I, šta sad? Uta-ta, nisi shvatiooo, njanjanjanja?

Ne želim takav način komunikacije. 

Edited by Notorious
Link to comment

pa to me i muchi. kako bismo kvalitetno moralno osudili neke dve, tako da i njima i svima bude jasno da su moralno osudjene, u armiji istih takvih, koje kao drushtvo zapravo favorizujemo, dok se femkamo i palimo na moral :unsure:

 

Ma mislio sam samo na moralnu osudu neprijavljivanja, ne sponzoruštva, ili ičeg sličnog.

Link to comment

Jebote, jel razumeš bre o čemu se ovde radi? Koj ti je kurac, stvarno?

 

Jedno je moralna osuda, nešto sasvim drugo poziv na spaljivanje veštica koji svakodnevno gledamo po novinama.

 

Nisam pročitao svaku reč, ali nisam primetio da je situacija toliko dramatična, po tvom utisku ispada da njima sad treba policijsko obezbeđenje 24/7, boli nekog uvo za njih, imaju ljudi svojih problema. Ali dobro, moguće da grešim, ne insistiram.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...