Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

to njihovo cutanje zasluzuje osudu ali bez kontekstualizacije kakva je data a koja je njihovu stvarnu odgovornost nadrasla veoma, cak do nekog apstraktnog nivoa

 

da ne uzlazimo u detalje o strahu od odmazde

 

Da, kad mediji nešto zagrizu, onda je to kao pit bul. Ne znam, da ne dužim, jednostavno ne nalazim razumevanje da ćutiš ako si bio svedok ubistva, iako je iz nehata, to je i dalje jedan život manje.

Link to comment

Da, kad mediji nešto zagrizu, onda je to kao pit bul. Ne znam, da ne dužim, jednostavno ne nalazim razumevanje da ćutiš ako si bio svedok ubistva, iako je iz nehata, to je i dalje jedan život manje.

 

Znaci, trebale su da odu u miliciju - onu istu miliciju koja je tih dana sumnjicena za skrivanje pocinioca - i da prijave krimosa koji je u kombinaciji sa murijom? Ne zelim da ih branim ali vrlo malo ljudi bi to uradilo.

Link to comment

Znaci, trebale su da odu u miliciju - onu istu miliciju koja je tih dana sumnjicena za skrivanje pocinioca - i da prijave krimosa koji je u kombinaciji sa murijom? Ne zelim da ih branim ali vrlo malo ljudi bi to uradilo.

 

to bi uradili svi novinari blica i kurira :fantom: 

Link to comment

Svako snosi moralne posledice za stil života koji je odabrao, zašto ne bi?

 

 

Jbt TC jel shvatas da je lik krimos i to ne neki bzvz, cutao bi i ti kao bela lala ili bi te izlomili u mraku ko maslacak ili te nikad ne bi nasli.

 

Kako su one to mogle da znaju?

Link to comment

Moralnu odgovornost isključivo za prikrivanje, ne i za stil života koji su odabrale i čije konsekvence ne snosi niko osim njih. 

snosim ja zato što moram njihove apoteoza-sponzoruša-njuške da gledam svaki dan 

 

(moram, jerbo ujutru čitam sve novine po difoltu već 20 godina, al da, ko me jebe kad sam ocd spram svih informacija)

Link to comment

Ma šta je bre moralno pogrešno u njihovom stilu života, pa da one za to snose odgovornost? Sponzoruša nije ništa moralno pogrešno, osim ako pod moralom ne podrazumevaš palanačku običajnost. A u tom smislu su moralno odgovorni i gejevi, i promiskuitetne žene, i ko sve ne.

Link to comment

Svako snosi moralne posledice za stil života koji je odabrao, zašto ne bi?

 

Svako snosi sve zamislive posledice svojih životnih izbora, pa i moralne, ali ovde nije reč o tome. 

 

snosim ja zato što moram njihove apoteoza-sponzoruša-njuške da gledam svaki dan 

 

(moram, jerbo ujutru čitam sve novine po difoltu već 20 godina, al da, ko me jebe kad sam ocd spram svih informacija)

 

To raspravi s novinarima koji se bave njihovim životima na taj način. 

Link to comment

a ja baš mislio s tobom i simetom pošto emanirate 1 kvalitet

 

Zanemarujući stanovitu dozu ironije, simpatično je što se smatraš pozvanim da prosuđuješ o nečijem kvalitetu. 

 

et braća

 

Umeju da budu.

Edited by Notorious
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...