Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Sad ce Markara da im se najebe majke. MMW.

Marković je tip za Sinđelić.

+1. Najebaće se njemu. Da sam sudija ne verujem da bih ga isključio, ali je definitivno šabanski potez i nije greška ni crveni.

 

Gadan tim, ali je LPool imao zicer. Kući meč protiv direktnog rivala. To se mora proći.

Kako zicer, kada su za klasu slabiji. Velika nepravda bi bila da je L'pool prošao.

Za utehu je fantastičan gol SG. Pokazao je da i dalje opravdano ima šta da traži na terenu.

Link to comment

Kako zicer, kada su za klasu slabiji. Velika nepravda bi bila da je L'pool prošao.

Za utehu je fantastičan gol SG. Pokazao je da i dalje opravdano ima šta da traži na terenu.

 

Liverpool igra očajno, ali generalno da li postoji bolja situacija za tim koji juri prolazak u zadnjem kolu od meča kod kuće protiv direktnog rivala. Basel nije Real Madrid, već samo kvalitetan evropski klub.

Link to comment

Ali da je Monako prvi sa 4 postignuta gola. Mislim da svi imaju 10+ od prvoplasiranih ekipa.

Ali zato samo 1 primljen :)

 

monako se provukao za sve pare, arsenal tradicionalno superioran u nebitnim utakmicama, keksi protiv bazela odigrao sažetu verziju ovogodišnjeg učešća, malo više dobro nego loše, uz malo provlačenja i malo zaslužene sreće. nabiće ih neko u osmini finala da nadoknadi sve propušteno. havi garsija na kraju delovao užasno, maltene namestio drugi gol monaku, a imao i nekoliko loših intervencija pre toga. možda ova dva rezultata liverpulu donesu novog trenera.

Mislim da nije fer ovoliko potcenjivati Monaco, od pocetka sezone ceo svet nas potcenjuje, a najvise francuski mediji koji su nam prognozirali da cemo zavrsiti zadnji u grupi sa nula bodova kao Marseille prosle sezone...bili smo u cetvrtom sesiru, tako da smo dobili tri ozbiljna protivnika u grupnoj fazi, na 6 utakmica primili smo samo 1 gol (u Lisabonu nakon kornera pred kraj utakmice), ostvarili smo tri pobede i dva puta smo remizirali u utakmicama gde smo bili blizi pobedi, doziveli smo jedan poraz i to veoma nesrecno kao sto sam vec opisao...na kraju krajeva, koja je to jos ekipa iz cetvrtog sesira osvojila svoju grupu i imala najbolju odbranu kad se pogledaju sve 32 ekipe, tako da zasluzujemo makar mrvicu respekta za ovo sto smo postigli, a da ne pricam da imamo 15 igraca registrovanih za CL koji imaju od 18 do 21 godine...

 

Kad je u pitanju osmina finala, ne verujem da ce nas neko "nabiti", cak sta vise ako budemo odigrali kao drugo poluvreme protiv Zenita, milsim da cemo mi nekoga "nabiti"...najtezi protivnik bi nam bila Barcelona ukoliko ne obezbedi prvo mesto u grupi, njih se zaista plasim...Arsenal bi isto bio zajeban, kao i eventualno City ako se plasira dalje (nadam se da ce ih Roma zgaziti), dok Juventus, Shakhtar, Basel i Sporting (ili Schalke) nisu neko koga se pribojavam, cak sta vise, mislim da bi Monaco imao veoma lepu sansu da se plasira u cetvrfinale ukoliko mu zreb dodeli neku od ovih ekipa...

 

Jos jedna bitna stvar, Monaco je pobedom nad Zenitom spasio francusku ligu, obezbedio je da Francuska ima bolji koeficijent od Rusije, tako da ce Ligue 1 i ubuduce imati tri CL mesta, to jos vise daje znacaj ovom rezultatu...

Link to comment

Što preterali, simpatično je, ponose se ljudi činjenicom da rutinski dobijaju u Engleskoj. Jedino što su zaboravili da ubace i Man United nekako :D
 

Takođe,

B4cvmmWCIAEN7Vz.jpg

Link to comment

Inace, sto se vecerasnjeg duela u Rimu tice, ovo su scenarija:

 

• Roma will be through with a win, or a draw if CSKA draw with Bayern. If CSKA lose, Roma would be through with a goalless draw but out with a score draw.
• City must win and hope CSKA do not, or get a score draw and hope CSKA lose. If they lose they are definitely out of Europe altogether.

 

Dodati i da CSKA moze proci ako pobedi u Minhenu i Roma ne pobedi u Rimu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...